2020 gruodžio 06

„Vytis“ sužinojo potencialius varžovus pagrindiniame Čempionų lygos atrankos etape

Dalintis Facebook

Futsal Čempionų lyga

Preliminarų UEFA Futsal Čempionų lygos atrankos etapą Kauno „Vyčio“ futbolininkai sėkmingai įveikė rezultatu 3:1 patiesdami Stokholmo „Hammarby“ (Švedija) ekipą, o jau trečiadienį Lietuvos čempionai sužinos savo varžovus ir pagrindiniame šio turnyro etape.

Paskirsčius komandas į krepšelius „Vytis“ vėl atsidūrė tarp skirstytų komandų ir kitame etape susitiks su viena iš šių komandų: Oršos „Viten“ (Baltarusija), Skopjė „Shkupi“ (Makedonija), Atėnų AEK (Graikija) arba Vokietijos „Hohenstein-Ernstthal“.

Kauno „Vytis“ UEFA Futsal klubų reitinge užima 13 vietą ir pagal tai lenkia visus galima varžovus – atnaujintame reitinge „Viten“ užima 19 vietą, „Hohenstein-Ernstthal“ 24, „Shkupi“ 25, o Atėnų AEK – 42.

Baltarusijos čempionė „Viten“ preliminariame etape savo varžovų nepasigailėjo ir namuose Varnos „Cherno More“ (Bulgarija) ekipą sutriuškino net 7:0, o keturis įvarčius pelnė Artemas Kozelis. Keturi šios komandos žaidėjai yra ir nacionalinės Baltarusijos salės futbolo rinktinės nariai, o ekipoje yra legionierių iš Ukrainos ir Rusijos.

Makedonijos čempionai savo varžovus Dublino „Blue Magic“ (Airija) įveikė taip pat užtikrintai – namuose laimėjo 3:0. Komandos sudėtį sudaro makedonai tarp kurių keturi nacionalinės rinktinės žaidėjai bei vienas albanas.

„Hohenstein-Ernstthal“ ekipa, kurioje pernai rungtyniavo ir buvęs „Vyčio“ narys Jurijus Jeremejevas, preliminariame etape rezultatu 6:2 įveikė „Piyalepasa“ komandą iš Turkijos. Vokietijos komanda išsiskiria margiausia sudėtimi tarp galimų „Vyčio“ varžovų – be vietinių vokiečių čia taip pat rungtyniauja čekai, slovakas, afganas, portugalas ir brazilas.

Sunkiausiai į kitą etapą žengė Atėnų AEK ekipa. Graikijos klubas tik po baudinių serijos 4:3 palaužė „Araz“ ekipą iš Azerbaidžano. Šioje ekipoje rungtyniauja tik Graikijos futbolininkai, o keturi iš jų atstovauja ir nacionalinei Graikijos salės futbolo rinktinei.

Šiame etape nugalėtojas taip pat spręsis tik iš vienerių rungtynių, o aikštės šeimininkai paaiškės taip pat burtų metu. Rungtynės turės būti sužaistos nuo sausio 12 iki 17 dienos.