2022 kovo 26

Finalo ketvertas. Kam atiteks futsal taurė?

Dalintis Facebook

Futsal LFF taurė

Šį savaitgalį Garliavoje paaiškės 2021/ 2022 metų LFF futsal taurės laimėtojas. Jau aišku, kad intrigos prasme šis finalo ketvertas bus įdomesnis nei pastarąjį penkmetį. Be abejonės, tai lėmė „Vikingų“ pergalė ketvirtfinalyje prieš daugkartinį taurės laimėtoją „Kauno Žalgirį“. Be Jonavos ekipos, į finalo ketvertą taip pat pateko sostinės „Turbotransfers“, „Gargždų Pramogos“ ir „Saulės kraštas“.

„Vikingai“ – „Turbotransfers“

Vos tik nugalėję „Kauno Žalgirį“, „Vikingų“ atstovai neslepia, kad per likusią sezono dalį turi tikslą patekti į čempionato finalą ir iškovoti taurę. Pirmą tikslą jonaviškiai jau įgyvendino, o per artimiausias dvi dienas pasistengs įgyvendinti ir antrąjį.

„Vikingai“ yra vadinami būsimo turnyro favoritai. Ar pelnytai? Artima ateitis parodys. Visų pirma, jonaviškiams reiks įveikti aštuntą vietą čempionato reguliariajame sezone užėmusius „Turbotransfers“ atstovus.

„Po finalo dieną paliūdėjome ir nuo kitos dienos pradėjome ruoštis taurei. Aišku, finalo seriją pralaimėjome, bet mes kovojome, mūsų nepervažiavo su volu, o prie didesnės sekmės galėjome ir dar didesnę intrigą sukurti. Vis dėl to, reikia nepamiršti, kad žaidėme ne tik prieš geriausią komandą Lietuvoje, bet ir Europos lygiu pakankamai tvirtose pozicijose esančią komandą. Didžiuojuosi kiekvienu vikingu, o po tokios atmosferos kaip šeštadienį Jonavos arenoj, nuotaika negali būt bloga. Ruošiamės ketvertui atsakingai, nenuvertiname nei vienos komandos, bet mūsų tikslas išlieka tas pats – laimėti taurę“, - sakė „Vikingų“ kapitonas Benas Spietinis.

„Labai džiugu, kad komandoje nedingo gera atmosfera, niekas nenuleido rankų po sunkių paskutinių rungtynių su „Žalgiriu“ ir šiandien visi važiuosime ten, kur nėra ko prarasti“, - sakė vienas „Turbotransfers“ lyderių Aivaras Meškinis.

„Gargždų Pramogos“ – „Saulės kraštas“

Šios komandos tarpusavio rungtynėmis užbaigė reguliarųjį čempionato sezoną ir savotiškai pasirinko savo varžovą ketvirtfinalyje. Šiauliečiams atiteko būsimieji bronzos medalių laimėtojai Alytaus „Dainavos“ atstovai, gargdžiškiams – būsimieji vicečempionai „Vikingai“. Pirmieji pralaimėjo seriją 1:2, antrieji – 0:2.

Nepaisant to, kad nei viena iš šių ekipų nėra favoritė laimėti, abiejų komandų atstovai neslepia, kad jų tikslas – taurė.

„Nuotaikos geros. Pirmas tikslas pasiekti finalą, o toliau jau bus matyti. Jei pateksime į finalą, atiduosime visas jėgas tam, kad taptume taurės nugalėtojais“, - sakė Kildras Kavaliukas.

„Nuotaikos darbinės. Nepavykus čempionate perkopti ketvirtfinalio barjero, koncentruojamės į taurės finalo ketvertą ir bandysime čia atsigriebti bei iškovoti Lietuvos futsal taurę, kad visas čempionatas nebūtų palaidotas“, - prieš lemiamas kovas sakė Tomas Tamošauskas.

Tvarkaraštis

Kovo 26 d. 18:00 „Gargždų pramogos“ – „Saulės kraštas“

Kovo 26 d. 20:00 „Vikingai“ – „Turbotransfers“

Kovo 27 d. 18:00 FINALAS