2020 gruodžio 08

V.Lukšos „pokeris“ atnešė pergalę „Dainavai“, o „Vytis“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

A Lyga

Antradienio vakarą Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dar dvejos akistatos. Vienoje iš jų buvo užfiksuotas tikras įvarčių lietus, kuriuo labiausiai džiaugėsi Alytaus „Dainava“, o kitose rungtynėse Lietuvos čempionai Kauno „Vytis“ pratęsė savo pergalingą sezono pradžią.

„Dainavos“ futbolininkai nutraukė „Panevėžys-Sportidus“ pergalingą seriją, bet tai padarė tik po labai atkaklios kovos, kuri pasibaigė pergale rezultatu 6:5.

Rungtynių pradžia šiame mače buvo nusieta įvarčiais. Per pirmas aštuonias minutes, o tiksliau per trijų minučių periodą nuo penktos iki aštuntos minutės, buvo įmušti net penki įvarčiais.

Keturis iš jų įmušė „Dainava“, kurios gretose du kartus pasižymėjo Vytautas Lukša, o po kartą pasižymėjo Mykolas Golekas ir Titas Vitukynas. Tuo metu „Sportidus“ gretose įvartį įmušė Armandas Kučys.

Visgi „Dainava“ už greitai susikrautos trijų įvarčių persvaros neužsikabino. Dar įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatą sušvelnino Jonas Lebedevas, o antrojo kėlinio pradžioje jį iki minimumo sumažino Simonas Juška.

Tačiau „Dainavos“ gretose lyderio vaidmens ėmėsi V.Lukša, tai šiame sezone daręs jau ne kartą. 29 minutę jis pelnė du įvarčius be atsako ir trijų įvarčių persvarą dar kartą sugrįžo.

„Panevėžys-Sportidus“ šią persvarą sugebėjo dar kartą sumažinti iki vieno įvarčio, bet to paskutinio tikslaus smūgio pritrūko, tad pergale džiaugėsi alytiškiai.

Kitose rungtynėse ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų šventė Kauno „Vyčio“ ekipa. Šįkart Lietuvos čempionai 4:0 palaužė Vilniaus „TurboTransfers“.

Trečią kartą iš eilės sausus vartus išsaugojusi „Vyčio“ ekipa beveik visą darbą padarė pirmajame kėlinyje, kuomet pasižymėjo Artemas Morokhovets, Artūras Juchno ir Kostiantynas Bondarenko, o „TurboTransfers“ atsako neturėjo.

Antrajame kėlinyje „TurboTransfers“ to atsako taip ir nesukūrė, bet ir „Vyčiui“ ilgai nepavyko įmušti įvarčio. Galiausiai rungtynių pabaigoje už pražangas du „TurboTransfers“ žaidėjai sulaukė raudonų kortelių ir turėjo palikti aikštelę, o atsiradusi kiekybinė persvara virto Luko Sendžiko įvarčiu ir įtvirtinta pergale.

Rezultatai:

„Dainava“ 6 : 5 „Panevėžys-Sportidus“

5’ [1 : 0] Titas Vitukynas

6’ [1 : 1] Armandas Kučys

6’ [2 : 1] Mykolas Golekas

7’ [3 : 1] Vytautas Lukša

8’ [4 : 1] Vytautas Lukša

11‘ [4 : 2] Jonas Lebedevas

23‘ [4 : 3] Simonas Juška

29’ [5 : 3] Vytautas Lukša

29‘ [6 : 3] Vytautas Lukša

30‘ [6 : 4] Lukas Baranauskas

37’ [6 : 5] Armandas Kučys

„TurboTransfers“ 0 : 4 „Vytis“

6’ [0 : 1] Artem Morokhovets

15’ [0 : 2] Artūr Juchno

18’ [0 : 3] Kostiantyn Bondarenko

38’ Gajus Kulbis („TurboTransfers“) – raudona kortelė

38’ Edvinas Mučinis („TurboTransfers“) – raudona kortelė

38’ [0 : 4] Lukas Sendžikas