2020 gruodžio 09

Gargždų „Pramogos“ šventė pirmąją sezono pergalę

Dalintis Facebook

A Lyga

 

Trečiadienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios atidėtos penktojo turo rungtynės. Gargžduose susirėmė FA „Šiauliai“ ir vietos „Pramogų“ komanda. Pastaroji būtent ir laimėjo, iškovodama pergalę rezultatu 7:3.

 

„Pramogoms“ rungtynes pavyko pradėti fantastiškai. Jau per pirmą minutę du kartus pasižymėjo Algimantas Bačanskis.

 

Visgi Šiaulių komanda nepasimetė ir po trijų minučių Rokas Gedminas puikiu smūgiu rezultatą sušvelnino.

 

Praėjus dar keturioms minutėms, „Pramogos“ pelnė dar vieną įvartį. Šįkart laiku ir vietoje atsidūrė Valdas Pocevičius, kuomet kamuolys atšoko nuo virpsto tiesiai V.Pocevičiui ir jis tokio šanso vėjais nepaleido.

 

15 minutę Marius Baziulis dar vienu puikiu smūgiu sugebėjo rezultatą sušvelninti, o Gargždų komanda greitai galėjo susigrąžinti persvarą, bet nerealizavo paskirto baudinio.

 

Antrajame kėlinyje FA „Šiauliai“ pasiekė savo ir išlygino rezultatą. Įvartį įmušė Aivaras Bagočius. Tačiau į tokią veiksmų seką „Pramogos“ sureagavo labai rimtai.

 

Vos per dvi minutes po įvartį pelnė Marius Papšys ir Valdas Pocevičius. Po penkių minučių įvartį pridėjo ir Aurimas Skurdelis, o galiausiai „Pramogų“ pergalę įtvirtino Erikas Vainoras, kamuolį per pusę aikštės pasiuntęs į tuščius vartus.

 

„Pramogų“ komandai tai buvo pirmoji sezono pergalė, po kurios jie su 4 taškais aplenkė tuos pačius „Šiaulius“ ir pakilo į septintą vietą.

 

Rezultatas:

 

FA „Šiauliai“ 3 : 7 Gargždų „Pramogos“

 

1‘ [0 : 1] Algimantas Bačanskis

 

1‘ [0 : 2] Algimantas Bačanskis

 

4‘ [1 : 2] Rokas Gedminas

 

8‘ [1 : 3] Valdas Pocevičius

 

15‘ [2 : 3] Marius Baziulis

 

26‘ [3 : 3] Aivaras Bagočius

 

29‘ [3 : 4] Marius Papšys

 

30‘ [3 : 5] Valdas Pocevičius

 

35‘ [3 : 6] Aurimas Skurdelis

 

39‘ [3 : 7] Erikas Vainoras