2022 liepos 12

„Kauno Žalgirio“ komandoje lieka dar du Lietuvos rinktinės nariai

Dalintis Facebook

A Lyga

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda tęsia komplektacijos darbus ir savo sudėtyje išsaugojo dar du praėjusio sezono futbolininkus. Ir artėjančiame sezone Lietuvos čempionų gretose rungtyniaus Lietuvos rinktinės futbolininkai Deividas Reimaris ir Ernestas Macenis.

D.Reimariui tai bus jau ketvirtas sezonas „Kauno Žalgirio“ sudėtyje, o vartininkui E.Maceniui – penktasis.

„Komplektuodami komandą iškart išsikėlėme tikslą išlaikyti branduolį, o Ernestas ir Deividas yra to branduolio dalis. Jie jau žaidžia aukštame lygyje, bet tuo pačiu vis dar auga, todėl mums buvo svarbu juos išsaugoti. Esame laimingi, kad jie ir toliau vilkės mūsų komandos marškinėlius“, – Žalgiris.lt sakė klubo sporto direktorius Guilherme Ferreira.

Tarpsezoniu stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas jau išsaugojo trenerių štabą, komandos kapitoną Justiną Zagurską, kitą Lietuvos rinktinės žaidėją Luką Sendžiką, legionierius Arthurą ir Marcelo bei pristatė pirmą naujoką, kuriuo tapo brazilas Ricardo.

Atnaujintame UEFA klubų reitinge tryliktą vietą užimantis „Kauno Žalgiris“ taip pat sužinojo būsimus ir galimus savo varžovus pagrindiniame UEFA Futsal Čempionų lygos etape.

Septintoje grupėje žalgiriečiai žais su Ebolio „Feldi“ klubu iš Italijos bei dviejų preliminaraus etapo grupių nugalėtojais.

Burtų metu komandos bus suskirstytos į grupes po keturias komandas, o į elitinį etapą pateks pirmą vietą užėmusi komanda.

Spalio 25-30 dienomis pagrindinis UEFA Futsal Čempionų lygos etapas vyks Lietuvoje.