2022 liepos 20

„Kauno Žalgirio“ futsal klubas susiejo ateitį su keturiais jaunais žaidėjais

Dalintis Facebook

A Lyga

Sudėtį artėjančiam sezonui ir toliau intensyviai buriantis „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas nepamiršta rūpintis ir ateitimi.

Lietuvos čempionai prieš artėjantį sezoną susiejo ateitį su keturiais jaunais žaidėjais, kurie kovos dėl vietos pagrindinėje komandoje.

Kaip ir praėjusiais metais, komandoje toliau rungtyniaus 18-metis vartininkas Vilius Leibenka bei 17-metis aikštės žaidėjas Gustas Zenkovas.

Abu jaunuoliai yra „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos auklėtiniai ir stipriausioje šalies salės futbolo komandoje debiutavo jau praėjusiame sezone.

Prie jų artėjančiais metais prisijungs ir du naujokai – iš Trakų atvykstantis 17-metis Matas Siaurusevičius bei sostinėje iki šiol tobulėjęs 16-metis Titas Pivovaras.

Pastarasis futbolo paslapčių mokėsi Vilniaus „Žalgirio“ ir Vilniaus futbolo mokyklų sistemose, o M.Siaurusevičių Trakų mieste treniravo dabartinio „Kauno Žalgirio“ ir Lietuvos vyrų rinktinės kapitono Justino Zagursko tėtis.

„Negalime žiūrėti tik į tai, kas aplink mus vyksta šiuo metu – ateitis mums taip pat rūpi. Gustą ir Vilių matėme jau praėjusiame sezone ir žinome jų potencialą, o iš Tito bei Mato tikimės ne ką mažiau. Tai talentingas jaunimas, kuris geroje terpėje galės dar labiau tobulėti ir su laiku papildyti Lietuvos vyrų rinktinę“, – Žalgiris.lt sakė klubo vadovas Darius Gurskis.