2022 liepos 25

„Kauno Žalgirio“ futsal klube – ilgai medžiotas brazilas

Dalintis Facebook

A Lyga

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki pasirengimo kitam sezonui pradžios, „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas pristato dar vieną naujoką. Lietuvos čempionai sukirto rankomis su jau ne vienerius metus į Kauną viliotu brazilu Kaique Melo.

„Esu labai patenkintas prisijungimu prie „Kauno Žalgirio“. Tokią galimybę turėjau jau ir anksčiau, bet manau, kad dabar yra pats tinkamiausias momentas čia būti ir siekti tikslų“, – Žalgiris.lt sakė klubo naujokas.

28-erių metų kairiakojis puolėjas iš Brazilijos karjerą pradėjo „Campo Mourao“ gimtojoje šalyje, taip pat „Umuarama Futsal“ ekipoje bei jau išbandė save Europoje.

Persikėlęs į Portugaliją futbolininkas žaidė aukščiausioje šios šalies salės futbolo lygoje, kurioje vilkėjo „Electrico“ „Nun’Alvares“ ir „Modicus“ ekipų marškinėlius.

„Kaique yra žaidėjas, kurį sekėme jau ilgą laiką ir bandėme jį įsigyti anksčiau. Anksčiau negalėjome to padaryti, bet dabar tai yra puikus laikas tiek mums, tiek žaidėjui. Kaique turi labai geras fizines savybes ir techniką, jis žaidė stipriausiose Brazilijos ir Portugalijos lygose, tad jau yra išbandęs ir europietišką salės futbolą“, – svarstė „Kauno Žalgirio“ futsal ekipos sporto direktorius Guilherme Ferreira.

K.Melo tapo antruoju šio tarpsezonio metu komandą papildžiusiu legionieriumi – prieš tai klubas sukirto rankomis su Ricardo.