2022 rugpjūčio 20

Į Kauną keliasi vienas „Vikingų“ lyderių

Dalintis Facebook

A Lyga

 Rugpjūčio viduryje treniruočių procesą pradėjęs „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas sulaukė dar vieno naujoko. Lietuvos čempionai sukirto rankomis su vienu iš praėjusio sezono Jonavos „Vikingų“ lyderių – žaliai baltus marškinėlius apsivilks Lukas Sipavičius.

23-ejų metų futbolininkas Jonavos salės futbolo ekipoje rungtyniavo nuo 2019-2020 metų sezono, o pernai su „Vikingais“ iškovojo LFF salės futbolo taurę.

Per 16 rungtynių Lietuvos salės futbolo čempionate žaidėjas sugebėjo įmušti 6 įvarčius, o kartu su „Vikingais“ žaidė ir finalo serijoje.

„Luką norėjome matyti savo komandoje, pasiūlėme jam sąlygas ir esame patenkinti, kad pavyko šį žaidėją prisivilioti. Savo schemose jį puikiai mato ir komandos treneris, todėl tikime, kad tai geras papildymas mūsų ekipai“, – Žalgiris.lt sakė „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubo vadovas Darius Gurskis.

„Kauno Žalgirio“ naujokas taip pat yra kviečiamas į Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinę, su kuria sėkmingai pasirodė Baltijos taurės turnyre bei atrankoje į 2024-ųjų Pasaulio futbolo čempionatą.

„Kauno Žalgirio“ sudėtis: J.Zagurskas, T.Bučma, Arthuras, Marcelo, L.Sendžikas, D.Reimaris, L.Sipavičius, E.Macenis, V.Leibenka, G.Zenkovas, M.Siaurusevičius, T.Pivovaras, Henrique, Ricardo ir Kaique.