2020 gruodžio 12

T.Labuko realizuotas baudinys išplėšė pergalę „Akmenei“

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos vienerios 7-ojo turo rungtynės. Radviliškyje susitiko „Akmenės“ ir Gargždų „Pramogos“ komandos, o po atkaklios kovos, paskutinėmis sekundėmis pergalę rezultatu 4:3 iškovojo „Akmenės“ komanda.

Pirmasis kėlinys „Akmenei“ susiklostė pakankamai gerai. Jau 4 minutę jiems pavyko pasižymėti, kuomet po puikaus perdavimo iš arti pasižymėjo Vytautas Mituzas.

„Akmenė“ sugebėjo puikiai išnaudoti varžovų klaidas ir tai sėkmingai padarė 12 minutę. Kamuolį iš varžovų perėmęs Egidijus Dusevičius nurūko link varžovų vartų ir sugebėjo tiksliu smūgiu padidinti komandos persvarą.

Prieš pat kėlinio pabaigą ją dar labiau padidino Mindaugas Simanavičius. Šįkart komandos žaidžiantysis treneris Armando Tarlazis perėmė kamuolį iš varžovų ir jį perdavė M.Simanavičiui, kuris nieko nelaukęs smūgiavo į vartų kampą.

Visgi dar iki pertraukos „Pramogų“ ekipa rezultatą sušvelnino. Aurimas Skurdelis smūgiavo iš toli, tačiau į kamuolį nepataikė nei gynėjai, nei spėjo sureaguoti vartininkas, tad rezultatas tapo 3:1.

Antrajame kėlinyje greitai įvarčio nepavyko įmušti niekaip, tačiau įpusėjus kėliniui Gargždų komanda ne tik sušvelnino, bet ir išlygino rezultatą. 32 minutę pasižymėjo Algimantas Bačanskis, o po minutės įvartį pelnė ir Erikas Vainoras.

Rezultatui tapo lygiam, abi komandos ieškojo to pergalingo smūgio. Visgi šįkart „Pramogų“ ekipai koją pakišo pražangos. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 10 sekundžių, „Pramogos“ prasižengė šeštą kartą per kėlinį ir į jų vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys. Jo realizuoti stojo Tadas Labukas, kuris nesuklydo ir dar kartą išvedė „Akmenę“ į priekį.

Nors „Pramogų“ komanda per likusį laiką sugebėjo surengti dar vieną ataką, bet ji nebuvo rezultatyvi ir pergale džiaugėsi Naujosios Akmenės komanda.