2022 lapkričio 12

Septintasis turas: lyderis prieš autsaiderį, dvi karštos komandos tarpusavy ir panevėžiečių derbis

Dalintis Facebook

A Lyga

Dėl Lietuvos rinktinės išvykos ir FIFA pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Portugalija, praėjusią savaitę futsal A lygoje buvo sužaistos vos dvejos rungtynės. Šį savaitgalį į lygą sugrįžta ir likusios komandos.

„Radviliškis“ – „Bruklinas“

2022 m. lapkričio 12 d. 14:00 val.

Radviliškio sporto arena

Septintasis A lygos turas startuos Radviliškyje. Trimis pralaimėjimais sezoną pradėję radviliškiečiai šiuo metu su trimis pergalėmis iš eilės yra karščiausia lygos komanda. Be abejo, nemažiau karšti yra ir Vilkaviškio „Bruklino“ atstovai, per praėjusią savo taupyklę papildę šešiais taškais ir turnyre pakilę į trečiąją vietą.

„Labai gaila, kad neturėsime net penkių pagrindinių komandos žaidėjų, kurie žais paskutiniame Pirmos lygos ture, tačiau „Bruklinas“ ne savo netekties važiuos į Radviliškį apverkti, o kovoti dėl trijų taškų“, - sakė Vilkaviškio komandos legenda Gintaras Čibirka.

„Bruklinas“ maloniai stebina pasiektais rezultatais Futsal A lygoje. Ši komanda žaidžia su dideliu atsidavimu ir energija. Jie turi daug fiziškai gerai sudėtų žaidėjų, ką ir bando paversti savo pranašumu prieš varžovus.

Šiose rungtynėse mūsų komanda versis be keturių svarbių žaidėjų, bet treniruotėse dirbame tam, kad esant reikalui galėtumėme kompensuoti netektis kitais komandos nariais. Tikiuosi, jog mažiau žaidžiantys žaidėjai puikiai įsilies į žaidimą ir tai nebus lemiamas veiksnys rungtynių baigčiai. Kaip visada, mūsų laukia rimtas išbandymas, bet sieksime savų žiūrovų akivaizdoje pratęsti pergalių seriją“, - sakė puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Deivdas Dargužas.

VIP – „Panevėžys“

2022 m. lapkričio 13 d. 13:00 val.

Radviliškio sporto arena

Nepaisant to, kad komandų namus skiria ne vienas kilometras, tačiau dėl pastaraisiais metais įvykusių žaidėjų perėjimų tarp VIP ir „Panevėžio“ komandų būsimą dvikovą galima vadinti derbiu. Tiesa, patys panevėžiečiai į tai žiūri kiek paprasčiau ir nelinkę pernelyg sureikšminti būsimos akistatos.

„Man asmeniškai į derbį tai nelabai panašu, nes dabartinėje mūsų komandoje yra likę tik keli panevėžiečiai. Pačios rungtynės, neabejoju, bus sunkios, nes puikiai vieni kitus pažįstame ir tuo pačiu puikiai žinome varžovų silpnąsias vietas“, - sakė Mantas Adomėnas.

„Aš manau, kad bus labai karšta. Ir tai, neabejotinai, yra derbis, nes tiek jie, tiek mūsų komandai atstovaujantys panevėžiečiai norės vieni kitiems įkąsti“, - kitokios nuomonės dėl būsimos dvikovos buvo Edvinas Blažys.

„Gargždų pramogos“ – Jonavos „Vikingai“

2022 m. lapkričio 13 d. 16:00 val.

Gargždų miesto policijos salė

Tiek Gargždų, tiek Jonavos komandų aistruoliai šiame sezone jau matė savo mėgstamas ekipas turnyro lentelės viršūnėje. Be abejo, reikia nepamiršti, kad „Kauno Žalgiris“ dar turi rungtynes atsargoje, tačiau pačiu sezono startu turėtų būti patenkinti ir vieni, ir kiti. Tiesa, jau dabar aišku, kad „Pramogų“ geras startas buvo trumpesnis nei pastarųjų metų šalies vicečempionų.

„Žinome, kad sekmadienį laukia labai stiprus varžovas. Šiose rungtynėse versimės be keletos svarbių žaidėjų, bet nežadame lengvai atiduoti pergales ir stengsimės stipriai kibti į atlapus Jonavos komandai. Manau, bus kietos rungtynės, daug kontakto, stengsimės mažiau daryti grubių klaidų, nes tokios komanda kaip „Vikingai“ gali lengvai jas paversti įvarčiais. Manau, mums padės mūsų sirgaliai, kurie gausiai renkasi. Bandysime kovingumu jų nenuvilti“, - kalbėjo Karolis Urbaitis.

„Gargždų komandą gerbiame. Istorija rodo, kad tai yra labai neparankus varžovas „Vikingams“. Žinoma, tie pralaimėjimai buvo netikėti, tačiau žinome jų galimybes, todėl rungtynėms komanda ruošiasi labai rimtai. Vis dėl to vyksime kovoti tik dėl trijų taškų, joks kitas rezultatas netenkins“, - konstatavo Benas Spietinis.

„Turbotransfers“ – „Kauno Žalgiris“

2022 m. lapkričio 13 d. 18:00 val.

Vilniaus kolegijos sporto salė

Autsaideris prieš lyderį. Nors prieš sezoną tokį scenarijų prognozuoti buvo gana sudėtinga, tačiau šiuo metu situacija yra būtent tokia. Vilniečiai vis dar laukia iš didžiojo futbolo prisijungsiančių komandos draugų, savo ruožtu šalies čempionai demonstruoja įspūdingą sportinę formą vidutiniškai į varžovų vartus mušdami daugiau nei po dešimt įvarčių.

„Su „Žalgiriu“ turime tikslą – garbingai sukovoti ir kiek įmanoma geriau gintis. Dabartinė mūsų serija, aišku, buvo labai nesėkmingai, bet jei pasibaigus lauko čempionatams, pradėsime rimčiau treniruotis, žaidimas turėtų pagerėti“, - sakė Marijus Rimas.

„Turbotransfers“ mums visuomet būdavo neparankus varžovas. Manau, bus atviros rungtynės su daug įvarčių ir gražiais epizodais“, - spėjo Justinas Zagurskas.

„Saulės kraštas“ – „Širvintos-VGTU Vilkai“

2022 m. lapkričio 13 d. 18:00 val.

Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ salė

„Saulės kraštas“ naująjį sezoną pradėjo pergalėmis, tačiau vėliau dėl „Kauno Žalgirio“ dalyvavimo Čempionų lygoje rungtynių nežaidė, o dar vėliau patyrė ir pirmą nesėkmę. Tąsyk akistatoje su „Vikingais“ šiauliečiai/ akmeniškiai turėjo galimybių, tačiau viską išsprendė Oresto Borguno meistriškumas. Šįsyk komandos laukia širvintiškių barjeras.

„Mintys tokios, kad reikia laimėti. To ir vyksime į Šiaulius“, - nedaugžodžiavo Ronaldas Grižas.