2022 lapkričio 19

Futsal 8 turas: „Vikingų“ bandymas sugrįžti į pergalių kelią ir „Radviliškio“ nusiteikimas sensacijai

Dalintis Facebook

A Lyga

Lapkričio paskutinį savaitgalį futsal A lygos komandos užbaigs pirmąjį ratą, o šį šeštadienį ir sekmadienį bus sužaistos aštuntojo turo rungtynės. Jos atsakys į kelis klausimus: kas užlips į turnyro lentelės viršūnę? Ar „Turbotransfers“ pagaliau iškovos pirmąją pergalę? Ir kiek ilgai truks „Radviliškio“ pergalių serija?

„Širvintos-VGTU Vilkai“ – „Bruklinas“

2022 m. lapkričio 19 d. 17:00 val.

Širvintų sporto centro salė

Du debiutantai, kurie sezoną pradėjo pralaimėjimais dideliais skirtumais, tačiau vėliau sugebėjo atsitiesti  ir parinkti taškų prieš lygos senbuvius. Apskritai, dar prieš savaitę „Bruklinas“ buvo pakilęs ant ketvirtojo turnyro lentelės laiptelio, o dabar šią komandą nuo pirmaujančio „Kauno Žalgirio“ skiria vos trys taškai.

„Be abejo, į Širvintas vykstame pergalės, tačiau šioje situacijoje išvykoje net ir lygiosios nebūtų pats blogiausias variantas“, - sakė „Bruklino“ treneris Mindaugas Grigalevičius.

„Praėjęs turas parodė, kad galime kautis su stipriomis komandomis. Žaisime namuose, todėl vienareikšmiškai sieksime iškovoti pergalę, nors matome, kad „Bruklinas“ rodo tikrai gerus rezultatus ir lengva nebus. Manau, kad bus įdomi ir atkakli dviejų debiutantų dvikova“, - sakė „Vilkų“ vartininkas Ronaldas Grižas.

„Saulės kraštas“ – VIP

2022 m. lapkričio 19 d. 17:00 val.

Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ salė

Trimis pergalėmis sezoną pradėję „Saulės krašto“ futbolininkai užbuksavo taip, kad, atrodo, galo nematyti. Be abejo, prie to prisidėjo ir praėjusios savaitės rungtynės prieš širvintiškius, kuriose nepavyko išsaugoti trijų įvarčių persvaros. VIP po truputį lipa aukštyn ir panašu, kad siaubinga sezono pradžia jau yra praeityje.

„Pergalės“, - nedaugžodžiavo apie tai, ko tikisi iš rungtynių, atsakė Arsenijus Buinickis.

„Tikimės, kad rungtynės bus labai sunkios, bet klysti ir taškų dalinti nebegalime. Tikime pergale, o kaip bus – pamatysime“, - sakė Aivaras Bagočius.

„Panevėžys“ – „Gargždų pramogos“

2022 m. lapkričio 20 d. 15:30 val.

Gargždų miesto Policijos salė

Pirmose sezono rungtynėse pergalę iškovojęs „Panevėžio“ klubas vėl šešerių rungtynių serijoje to pakartoti nesugebėjo. Gargždiškiai, savo ruožtu, pergales rinko gerokai dažniau ir vienai savaitei buvo įsitaisę turnyro lentelės viršūnėje.

„Kaip ir prieš kiekvienas rungtynes, ruošiamės atsakingai. Gerbiame visus varžovus, tačiau kažko naujo nesugalvosime – bandysime iš praėjusių rungtynių atsinešti kovingumą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Negalime atsipalaiduoti, turime rodyti dar geresnį žaidimą nei parodėme žaisdami su „Vikingais“. Po tų rungtynių, manau, mus laikys favoritais, bet negalime nuvertinti „Panevėžio“ komandos. Rungtynėms būsime pasiruošę šimtu procentų“, - komentavo Karolis Urbaitis.

„Gargždų komanda demonstruoja tikrai neblogą formą, tai atspindi ir jų padėtis turnyrinėje lentelėje. O mes kažkaip to savo žaidimo taip ir nepagauname. Tačiau sekmadienį dėsime visas pastangas, kad po tolimiausios kelionės namo grįžtume su gera nuotaika ir trimis taškais“, - sakė Jonas Lebedevas.

„Vikingai“ – „Turbotransfers“

2022 m. lapkričio 20 d. 16:00 val.

Jonavos sporto arena

Užtikrintai sezoną pradėję ir kurį laiką turnyro lentelės viršunėje buvę „Vikingai“ praėjusio turo rungtynėse gavo niuksą nuo „Gargždų pramogų“, kurių žaidėjai pademonstravo kaip reikia kautis prieš šalies vicečempionus. Sostinės komanda šiame sezone dar nelaimėjo, tačiau žaidimo gerėjimo ženklų ypač prieš „Kauno Žalgirį“ buvo tikrai nemažai.

„Tikimės taškų, kurių mums labai reikia. Kitas dalykas – norime sukovoti kuo rimčiau, kiek leis galimybės“, - prieš būsimą dvikovą kalbėjo Marijus Rimas.

„Tikimės reabilituotis po praėjusių rungtynių, nors ir bus sunku. Treneris mums pabrėžia, kad „Turbotransfers“ jau visai kita komanda nei buvo pirmuose turuose, todėl ruošiamės atsakingai. Po šalto dušo Gargžduose turime kuo greičiau grįžti į pergalių kelią“, - sakė Benas Spietinis.

„Kauno Žalgiris“ – „Radviliškis

2022 m. lapkričio 20 d. 19:30 val.

Prienų sporto ir pramogų arena

Daugkartiniai šalies čempionai po pasirodymo UEFA Čempionų lygos turnyre į A lygą sugrįžo su pergale prieš Vilniaus „Turbotransfers“. Tiesa, ta pergalė gerokai sudėtingesnė nei daugelis kitų šio sezono pergalių. „Radviliškis“, savo ruožtu, išgyvena geriausią seriją klubo istorijoje – radviliškiečiai yra laimėję keturis kartus paeiliui.

„Žinome ir suprantame su kokio pajėgumo ekipa susitiksime. „Kauno Žalgiris“ akivaizdu, kad kaip ir kiekvienose čempionato rungtynėse bus ryškus favoritas. Esame gerame kelyje, keturios pergalės iš eilės tai puikiai iliustruoja, vis tik, manau, šiose rungtynėse spaudimas bus varžovų pusėje, jų meistriškumas įpareigoja skinti užtikrintas pergales vietiniame čempionate.

Manau, tai puikus testas mums kaip komandai, įsivertinti kur šiuo metu esame. Reikės būti kantriems, momentais pakentėti ir atlaikyti varžovų spaudimą, bet tikrai tikiu, kad galime ir esame pajėgūs, duoti gerą kovą, o prisijaukinus didelę fortūną, galbūt ir pateikti staigmeną bei pasiekti teigiamą rezultatą, ką ir stengsimės padaryti“, - sakė Agnius Juozapaitis.

„Manau, rungtynės bus labai kovingos ir viską lems mažos detalės“, - spėliojo Justinas Zagurskas.