2022 lapkričio 27

„TurboTransfers“ iškovojo pirmąją sezono pergalę

A Lyga

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo užbaigtas 9-asis turas. Šiame ture savo pirmąją sezono pergalę iškovojo Vilniaus „TurboTransfers“ klubas ir ta pergalė buvo įspūdinga – net 8:1 nugalėtas SFK „Panevėžys“.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo tik Tomas Bielickas ir Roman Lenskyi, tad „TurboTransfers“ prieš pertrauką turėjo tik dvejų įvarčių persvarą.

Tačiau ją „TurboTransfers“ gerokai padidino antrajame kėlinyje. Ypač įspūdinga buvo 28 minutė, kuomet krito net trys įvarčiai – du į „Panevėžio“ vartus ir vienas į „TurboTransfers“.

T.Bielickas galiausiai pelnė „hat-tricką“ ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o „TurboTransfers“ po šios pergalės su 4 taškais vis dar lieka paskutinėje vietoje.

Tuo metu kitose vakaro rungtynėse Gargždų „Pramogos“ savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 nugalėjo FK „Saulės krašto“ žaidėjus.

„Pramogos“ po žaibiško Algimanto Bačanskio smūgio įsiveržė į priekį, bet daugiau pirmajame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko.

Antrasis kėlinys jau buvo rezultatyvesnis – Tadas Vitkauskas gan greitai padvigubino savo ekipos persvarą, kurią po šešių minučių Aivaras Bagočius sumažino.

Visgi, „Pramogos“ varžovams nesuteikė progos pakilti į šturmą, o Valdo Pocevičiaus ir Andriaus Jotko tikslūs smūgiai vos per dvi minutes sudavė lemiamą smūgį varžovams, po kurio jie jau nepakilo.

Rezultatai:

„TurboTransfers“ 8 : 1 SFK „Panevėžys“

8’ [1 : 0] Tomas Bielickas

11’ [2 : 0] Roman Lenskyi

23’ [3 : 0] Tomaš Gulbicki

28’ [4 : 0] Tomas Bielickas

28’ [4 : 1] Tomaš Gulbicki (į savo vartus)

28’ [5 : 1] Arnas Levonauskas

31’ [6 : 1] Tomas Bielickas

32’ [7 : 1] Roman Lenskyi

40’ [8 : 1] Jokūbas Višinskas

Gargždų „Pramogos“ 4 : 1 FK „Saulės kraštas“

1’ [1 : 0] Algimantas Bačanskis

26’ [2 : 0] Tadas Vitkauskas

32’ [2 : 1] Aivaras Bagočius

34’ [3 : 1] Valdas Pocevičius

35’ [4 : 1] Andrius Jotko