2022 gruodžio 03

„Kauno Žalgiris“ šėlo Širvintose, „Pramogos“ išplėšė dramatišką pergalę

A Lyga

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje startavo dešimtasis turas. Šiame ture daugiau nei užtikrintą pergalę šventė „Kauno Žalgiris“, kuris Širvintose net 13:0 sutriuškino vietos „Širvintos - VGTU Vilkai“.

Per pirmąjį kėlinį Kauno komanda pelnė septynis įvarčius, o antrajame kėlinyje pridėjo dar šešis. Verta paminėti tai, kad net trys brazilai šiose rungtynėse pelnė „hat-tricką“ - tai Ricardo, Marcelo ir Wesley. Iš lietuvių šioje akistatoje po kartą pasižymėjo Deividas Reimaris, Tomas Bučma ir Albert Voskunovičius.

Tuo metu kitose rungtynėse dramatišką pergalę išplėšė Gargždų „Pramogos“, kuriose išvykoje 5:4 palaužė Mažeikių VIP.

Po pirmojo kėlinio VIP šiose rungtynėse dar pirmavo 3:1. Ši persvara laikėsi ir beveik pusę antrojo kėlinio, bet tada „Pramogos“ per keturias minutes pelnė tris įvarčius iš eilės ir jau tapo pirmaujančia ekipa.

Paskutinę rungtynių minutę komandos dar apsikeitė po įvartį, bet ši drama galiausiai baigėsi „Pramogų“ komandos pergale.

Trečiose dienos rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios – „TurboTransfers“ ir FK „Saulės kraštas“ sužaidė rezultatu 2: 2. Įdomu tai, kad visi rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje – „Saulės kraštas“ du kartus pirmavo, bet „TurboTransfers“ du kartus lygino rezultatą.

Paskutinėse dienos rungtynėse buvo užfiksuota mažiausiai įvarčių – vos trys, bet tokia rungtynių eiga tenkino ŠSPC „Radviliškį“, nes ši komanda namuose 2:1 palaužė SFK „Panevėžį“. Po šios pergalės Radviliškio klubas su 15 taškų pakilo į ketvirtą lygos vietą.

Rezultatai:

„Širvintos - VGTU Vilkai“ 0 : 13 „Kauno Žalgiris“

3’ [0 : 1] Ricardo

8’ [0 : 2] Marcelo

9’ [0 : 3] Deividas Reimaris

10’ [0 : 4] Tomas Bučma

13’ [0 : 5] Wesley

18’ [0 : 6] Ricardo

19’ [0 : 7] Wesley

27’ [0 : 8] Arthur

31’ [0 : 9] Albert Voskunovič

32’ [0 : 10] Marcelo

33’ [0 : 11] Ricardo

34’ [0 : 12] Marcelo

40’ [0 : 13] Wesley

Mažeikių VIP 4 : 5 Gargždų „Pramogos“

3’ [1 : 0] Tadas Markevičius

5’ [2 : 0] Arsenij Buinickij

6’ [2 : 1] Armandas Samsonik

18’ [3 : 1] Pavelas Smolkovas

29’ [3 : 2] Genaras Samsonik

32’ [3 : 3] Martynas Velyvis

33’ [3 : 4] Justas Adamas

40’ [4 : 4] Tadas Markevičius

40’ [4 : 5] Genaras Samsonik

„TurboTransfers“ 2 : 2 FK „Saulės kraštas“

21’ [0 : 1] Adomas Mika

28’ [1 : 1] Aivaras Meškinis

34’ [1 : 2] Dmytro Klochko

37’ [2 : 2] Arnas Levonauskas

ŠSPC „Radviliškis“ 2 : 1 SFK „Panevėžys“

7’ [1 : 0] Laurynas Bratkauskas

23’ [2 : 0] Deividas Dargužas

27’ [2 : 1] Jonas Lebedevas