2020 gruodžio 15

„Vikingai“ sutriuškino varžovus, VIP pralaimėjo pirmą kartą šiame sezone

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Jose pergales šventė praėjusių metų prizininkai, tik tos pergalės buvo skirtingos.

Jonavos „Vikingai“ savo namų arenoje sugebėjo net 9:0 sutriuškinti FA „Šiaulių“ ekipą, nepalikdama jai šansų pakovoti bent dėl taško. Negana to, „Šiauliai“ šias rungtynes užbaigė su dvejomis raudonomis kortelėmis.

Pirmajame kėlinyje „Vikingai“ iškart labai didelės persvaros nesusikrovė, bet savo progas bent jau pavertė įvarčiais. Po kartą pasižymėjo Genaras Samsonik, Jurijus Jeremejevas ir Aleksandras Lebedevas, tad į pertrauką „Vikingai“ išėjo pirmaudami 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmasis ir vėl pasižymėjo Genaras Samsonik, bet galutinis rungtyniū lūžis įvyko po minutės. „Šiaulių“ narys Ernestas Pilypas gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, o „Vikingai“ kiekybiniu pranašumu pasinaudojo žaibiškai bei vos per tris minutes pelnė tris įvarčius.

28 minutę Emilis Gasiūnas taip pat gavo geltoną kortelę ir „Vikingai“ turėjo jau dvejais žaidėjais daugiau, o tai pavirto dar dviem greitais įvarčiais.

Per likusias 10 rungtynių minučių komandos jau žaidė ramiau, nes žinojo, kad tokios persvaros panaikinti nepavyks. Ta persvara taip ir nepasikeitė ir „Vikingai“ džiaugėsi triuškinančia pergale.

Tuo metu kiek anksčiau įvykusiose rungtynėse pirmąją sezono nesėkmę patyrė Mažeikių VIP. Po karantino į aikštelę sugrįžę mažeikiškiai buvo praradę pagreitį, kurį turėjo ir 1:4 nusileido Gargždų „Pramogos“ ekipai.

Gargždų ekipa savo geresnį žaidimą pademonstravo jau pirmajame kėlinyje. „Pramogas“ į priekį dar 7 minutę išvedė German Ezerskiy.

Praėjus dar tiek pat laiko, Valdas Pocevičius perėmė kamuolį, pats nuskubėjo link vartų ir užbaigė pradėtą darbą, įmušdamas antrąjį įvartį.

Dar po keturių minučių dubliu džiaugėsi German Ezerskiy. Puiki ir greita komandinė kontrataka pasibaigė jo smūgiu iš arti į tuščius vartus.

VIP komanda prieš pat pertrauką sušvelnino rezultatą, kuomet nuo kampinio pakabintą kamuolį gražiu smūgiu įvartį įmušė Žilvinas Banys, tačiau šis įvartis antrajam kėliniui komandos neįkvėpė. „Pramogų“ komanda daugiau įvarčių nepraleido, o pati dar kartą pasižymėjo įpusėjus kėliniui. Įvarčio autoriumi ir „hat-tricko“ savininku tapo jau minėtasis German Ezerskiy.