2022 gruodžio 06

„Kauno Žalgirio“ pergalė pažymėta J.Zagursko „hat-tricku“

A Lyga

Kauno sporto halėje antradienį buvo sužaistos vienerios atidėtos šeštojo turo Futsal A lygos rungtynės. Jose „Kauno Žalgiris“ susirėmė su Gargždų „Pramogomis“ ir juos nugalėjo rezultatu 5:3.

Kauno komandą šiose rungtynėse į pergalę vedė komandos kapitonas Justinas Zagurskas, kuris sužaidus 26 minutes jau buvo pelnęs „hat-tricką“.

Dar prieš trečiąjį J.Zagursko įvartį spėjo pasižymėti brazilas Arthuras., o po trečiojo J.Zagursko įvarčio tiksliai smūgiavo kitas brazilas Marcelo.

Taip „Kauno Žalgiris“ susikrovė net penkių įvarčių persvarą, kurią Gargždų ekipa mažinti pradėjo jau tik artėjant antrojo kėlinio pabaigai.

Martynas Velyvis, Aurimas Skurdelis ir Genaras Samsonik varžovų persvarą sumažino iki dvejų įvarčių, bet tai buvo viskas, ką „Pramogų“ žaidėjams pavyko padaryti.

Rezultatas:

„Kauno Žalgiris“ 5 : 3 Gargždų „Pramogos“

10’ [1 : 0] Justinas Zagurskas

13’ [2 : 0] Justinas Zagurskas

24’ [3 : 0] Arthur

26’ [4 : 0] Justinas Zagurskas

27’ [5 : 0] Marcelo

30’ [5 : 1] Martynas Velyvis

32’ [5 : 2] Aurimas Skurdelis

37’ [5 : 3] Genaras Samsonik