2020 gruodžio 19

Optibet Futsal A lyga: 8-ojo turo anonsas

Dalintis Facebook

A Lyga

 

Šį savaitgalį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaisti net keturi aštuntojo turo susitikimai. Dėl COVID-19 atvejų jau senokai per turą buvo sužaistos daugiau nei trys rungtynės, bet šį savaitgalį jų ir bus daugiau. Neįvyks tik Kauno „Vyčio“ ir „Panevėžys-Sportidus“ rungtynės, bet kitos aštuonios lygos komandos savaitgalį kovos tik dėl pergalės.

 

DFK „Dainava“ – ŠSPC „Radviliškis“ (2020-12-19, 13:00)

 

Prienų sporto ir pramogų arenoje pirmieji susikaus DFK „Dainava“ ir ŠSPC „Radviliškis“. Pastaroji ekipa šiame sezone kol kas sužaidė mažiausiai – tik tris rungtynes, bet taškų dar nėra iškovojusi. Tos savo pirmosios pergalės „Radviliškis“ ieško kantriai ir jau pakankamai arti jos ar bent jau lygiųjų buvo praėjusį savaitgalį, bet tada pačioje rungtynių pabaigoje „Radviliškis“ praleido įvarti ir 4:5 nusileido FA „Šiauliams“.

 

Kitiems lygos naujokams sekasi geriau. Alytaus „Dainava“ laimėjo jau tris rungtynes, bet jų sužaidė septynias. Visgi alytiškiai jau gerai žino, ką reiškia ir kaip reikia laimėti. Komandos problema ta, kad ji ne visada tai padaro ir tas bangavimas kol kas yra varginantis. Praėjusį sekmadienį „Dainava“ neturėjo daug šansų ir 3:6 pralaimėjo Jonavos „Vikingams“, tad šio savaitgalio rungtynėse Alytaus žaidėjai sieks sugrįžti į pergalių kelią.

 

„Po pralaimėtų rungtynių tikiuosi, kad padarysime išvadas ir būsimas rungtynes sužaisime geriau. Jei žaisime savo žaidimą ir gerai dirbsime gynyboje, manau, bus tikrai gražios rungtynės“, – mintimis prieš šios dienos akistatą pasidalino „Dainavos“ rezultatyviausias žaidėjas ir apskritai lygos rezultatyviausias žaidėjas Vytautas Lukša, šiame sezone pelnęs jau 15 įvarčių.

 

Jonavos „Vikingai“ – „Akmenė“ (2020-12-19, 15:15)

 

Kiti ant Prienų arenos parketo žengs Jonavos „Vikingai“ ir „Akmenė“. Abi komandos paskutiniu metu džiaugėsi pergalėmis ir to jausmo pakeisti kitu nenori. Tiesa, „Vikingai“ tų pergalių turėjo daugiau. Per savaitę jie sužaidė dvi rungtynes ir abi jas laimėjo – iš pradžių 6:3 nugalėjo „Dainavą“, o savaitės viduryje net 9:0 sutriuškino FA „Šiauliaus“.

 

„Jaučiamės puikiai. Iškovojome labai svarbią pergalę antradienį prieš „Šiaulius“. Šios rungtynės buvo antros per 3 dienas, kas kiek apsunkino fizinę žaidėjų būklę, bet komanda susitvarkė puikiai. Šeštadieniui esame nusiteikę pozityviai, bandysime parodyti gražų žaidimą“, – akcentavo žaidžiantysis „Vikingų“ treneris Jurijus Jeremejevas.

 

Savo ruožtu „Akmenė“ prieš savaitę sugebėjo 4:3 nugalėti Gargždų „Pramogos“ žaidėjus, paskutinėmis sekundėmis realizuodami paskirtą baudinį. Po šios pergalės komandai atsirado papildomo pasitikėjimo savo jėgomis.

 

„Komanda pasitiki savimi. Gargždų ekipa yra viena geriausių lygoje ir mes sugebėjome ją nugalėti. Tačiau lygoje mes laimime ir pralaimime, todėl visada turime žiūrėti į priekį. Svarbiausia yra tai, kad progresas yra matomas“, - sakė „Akmenę“ treniruojantis ir jos gretose žaidžiantis brazilas Mandinho.

 

Nors abi komandos į aikštę žengs pasitikėdamos savimi, abi jos lengvų rungtynių tikrai nesitiki.

 

„Tikimės, kad „Akmenę“ dėl esamos COVID-19 padėties galės rungtyniauti visu pajėgumu. „Akmene“ – stipri komanda su stipriu treneriu. Šeštadienį jie nugalėjo praeitų metu lygos prizininkus, jų sąskaitoje šį sezoną – trys pergalės, tai dar kartą parodo jų galimybes. Manau, kad rungtynės bus atkaklios“, – pridūrė J.Jeremejevas.

 

Jam antrino ir „Akmenės“ žaidžiantysis treneris Mandinho: „Kaip visada, laukia sunkios rungtynės, bet ir 150 % pastangos iš mūsų komandos ir gražios rungtynės varžovams. Abi komandos turi daug kokybės ir tokios rungtynės būna pačios geriausios, tad nekantriai jų laukiu“.

 

Gargždų „Pramogos“ – FC „TurboTransfers“ (2020-12-19, 17:30)

 

Šeštadienio futsalo maratoną Prienuose uždarys Gargždų „Pramogos“ ir Vilniaus „TurboTransfers“ rungtynės. Abi komandos šiame sezone kol kas nedemonstruoja to žaidimo, kurį rodė prieš metus. Tai atsispindi ir turnyrinėje lentelėje – „Pramogos“ laimėjo vos du kartus ir su 7 taškais yra septinti, o „TurboTransfers“ kol kas turi tik tašką ir rikiuojasi devintoje vietoje.

 

Apie pralaimėtas Gargždų komandos rungtynes „Akmenei“ jau rašėme, tačiau po to „Pramogos“ sugebėjo iškovoti svarbią pergalę ir 5:1 įveikė iki tol dar nepralaimėjusią Mažeikių VIP ekipą ir tai pakėlė nuotaiką komandai.

 

„Nuotaikos puikios po laimėtų rungtynių prieš VIP komandą, nes jau matėme tą žaidimą, kurio siekėme nuo pat čempionato pradžios, bet dėl kelių priežasčių negalėjome to įgyvendinti. Džiugu, kad žaidėjai vis geriau ir geriau supranta vieni kitus, atsirado komunikacija ir pagalba aikštėje. Žengsime į aikštę dėl 3 taškų ir bandysime toliau tobulinti savo žaidimą“, – sakė „Pramogų“ žaidėjas Tomas Tamošauskas.

 

Gargždų „Bangos“ treneris taip pat pabrėžė: „Rungtynių eiga priklausys nuo mūsų pasirinktos taktikos ir jos išpildymo. Varžovai yra patyrusi komanda, kuri daug metų žaidžia A lygoje ir gali nubausti už menkiausias klaidas, tai stengsimės nesudaryti galimybių varžovams pelnyti įvartį, o patys stengsimės užklupti varžovus per jų silpnąsias puses“.

 

„TurboTransfers“ ekipai šis sezonas prasidėjo lygiosiomis, tačiau po to komanda pateko į duobę ir tam buvo nemažai priežasčių – traumos, sunkiai surenkama sudėtis ar COVID-19 atvejai. Taip kol kas sunkiai judėdama „TurboTransfers“ A lygoje sužais rungtynes po daugiau nei 10 dienų pertraukos. Paskutinį kartą jie žaidė gruodžio 8 dieną ir 0:4 nusileido Kauno „Vyčiui“.

 

Komandos treneris Marijus Rimas prieš būsimas rungtynes dar kartą akcentavo, kad ir šioms rungtynėms jo komandai daug žaidėjų surinkti nepavyks.

 

„Neaišku kas dar žengs į aikštę. Keli izoliacijoje dėl šeimos narių ligų, o dvi raudonas korteles gavome praėjusiame ture. Dar keli sloguoja tai nerizikuosime ir nevešime. Žodžiu, žaidėju daug nesurinksime. Varžovai laimėjo prieš VIP tai bus geros nuotaikos, o su jais rungtynės visada sunkios“, – sakė M.Rimas.

 

FA „Šiauliai“ – Mažeikių VIP  (2020-12-20, 15:00)

 

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje numatomos vienintelės aštuntojo turo rungtynės ir jose susirems FA „Šiauliai“ bei Mažeikių VIP. Radviliškyje žaisiančios komandos sieks atsigauti po skaudžių pralaimėjimų paskutinėse rungtynėse.

 

FA „Šiauliai“ net 0:9 nepasipriešino Jonavos „Vikingams“, o VIP pralaimėjo pirmą kartą šiame sezone, kuomet 1:4 neatsilaikė prieš Gargždų „Pramogas“, o vėl pajusti pergalės skonį komandos sieks viena prieš kitą.

 

„Paskutines rungtynes jau pamiršome, dabar žiūrime į priekį ir nuotaikos geros. Po penkių rungtynių pralaimėjo tik kartą, kuomet saviizoliacija išmušė iš vėžių, bet viskas susitvarkys. Šis čempionatas labai stiprus, kad prieš „Šiaulius“ tikiuosi sunkių rungtynių. Manau, kad „Šiauliai“ dar neatskleidė viso savo potencialo, mano akimis jie tikrai galėtų būti tarp keturių stipriausių komandų. Bus sunku, bet turime reabilituotis ir tą bandysime padaryti“, – sakė 12 įvarčių šiame sezone jau įmušęs VIP lyderis Edgaras Baranauskas.

 

Vienas svarbesnių „Šiaulių“ komandos žaidėjų Darius Jankauskas taip pat kalba apie norą laimėti ir sunkių rungtynių foną.

 

„Esame tikrai nusivylę tiek žaidimu, tiek rezultatu po praėjusių rungtynių, tačiau mes tikrai ginklų nesudedame ir eisime į aikštele dėl pergalės su VIP komanda. Tikimės tikrai sunkios dvikovos, mums nėra parankaus ar lengvo varžovo todėl kausimės iki paskutiniųjų“, – teigė D.Jankauskas.