2023 vasario 02

Pirmuoju futsal taurės pusfinalio dalyviu tapo „Kauno Žalgiris“

Futsal LFF taurė

LFF futsal taurės pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Kauno Žalgiris“ 5:2 nugalėjo Jonavos „Vikingus“ bei iškovojo kelialapį į pusfinalį. Šis jonaviškių pralaimėjimas reiškia, kad taurė turės naujus šeimininkus.

Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse reikėjo laukti šešias minutes. Po Wepes klaidinamų judesių, smūgio bei Gusto Jaskučio atmušto kamuolio, pirmasis prie jo pribėgo Kairo, kuris ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Iniciatyvą ir toliau savo rankose išlaikę kauniečiai dar iki pertraukos skirtumą padvigubino. Aukštas spaudimas leido Deividui Reimariui perimti kamuolį ir po akimirkos stipriu smūgiu įveikti varžovų vartininką G.Jaskutį.

Net ir po tokio nokdauno „Vikingai“ atsitiesė. Dar neįpusėjus antrajam kėliniui, Igoris Monduras perėmė kamuolį aikštės viduryje ir nuostabiu įvarčiu skirtumą sušvelnino.

Likus žaisti mažiau nei šešias minutes, po minutės pertraukėlės Aleksandras Danilenko vartininką pakeitė penktu žaidėju. Vos po penkių sekundžių tai davė rezultatą. Justinas Zagurskas prasižengė, užsidirbo geltoną kortelę, o Igoris Peleckis baudos smūgiu rezultatą išlygino.

„Vikingų“ laimė truko neilgai. Vėl aukštą spaudimą pradėję naudoti „Kauno Žalgirio“ futbolininkai perėmė kamuolį, Wepe smūgiavo ir ant linijos buvusį kamuolį Jandersonas įmušė į tuščius vartus.

A.Danilenko vėl vartininką pakeitė penktu žaidėju ir skirtingai nei pirmuoju atveju, tai naudos nedavė. Anaiptol. Benas Spietinis, bandęs atmesti kamuolį komandos draugui, įsimušė į savuosius vartus ir rungtynės buvo nulemtos.

Paskutinį rungtynių tašką padėjo Wepe, kuris su dar dviem komandos draugais buvo atsidūręs trise prieš vieną. 5:2 ir į pusfinalį keliauja „Kauno Žalgiris“, o praėjusių metų taurės laimėtojai turnyrą baigė.

Likusios trejos ketvirtfinalio etapo rungtynės bus žaidžiamos vasario 7, 8 ir 9 dienomis.