2020 gruodžio 20

Solidžios persvaros neišlaikę „Šiauliai“ sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis su Mažeikių VIP

A Lyga

Sekmadienį Radviliškio sporto arenoje buvo sužaistos vienos likusios aštuntojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Dvikova tarp FA „Šiaulių“ ir Mažeikių VIP ekipų padovanojo daug įvarčių, tačiau nugalėtojas čia nepaaiškėjo – rungtynės pasibaigė lygiosiomis 5:5, nors FA „Šiauliai“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo.

Būtent pirmajame kėlinyje „Šiauliai“ susikrovė akivaizdžią persvarą. VIP ekipai savų šansų realizuoti nepavyko, o „Šiauliai“ tai padarė tris kartus.

Pirmasis jau 6 minutę pasižymėjo Darius Jankauskas, atlikęs nuostabų smūgį į viršutinį vartų kampą, į kurį varžovų vartininkas nesureagavo.

Po keturių minučių komandos kapitonas Justas Petravičius padvigubino persvarą. Jis pats vienas apžaidė kelis varžovų gynėjus ir kamuolį tarp kojų prakišo ne tik jiems, bet ir vartininkui.

Po kelių minučių krito ir trečiasis įvartis. Graži ir greita FA „Šiaulių“ ataka pasibaigė antruoju D.Jankausko įvarčiu.

Atsigavimo ženklus Mažeikių komanda parodė antrojo kėlinio pradžioje. Vos prasidėjus jam Žilvinas Banys pelnė įvartį, o po penkių minučių Edgaras Baranauskas varžovų persvarą sumažino iki vieno įvarčio.

Tačiau „Šiauliai“ į tai labai greitai atsakė dviem įvarčiais ir sužaidus 30 minučių atstatė trijų įvarčių persvarą.

Visgi, priešingai nei pirmajame kėlinyje, tos persvaros šįkart FA „Šiaulių“ komanda neišsaugojo. 32 ir 36 minutėmis pasižymėjo VIP puolimo lyderis E.Baranauskas, o galutinai „status quo“ atstatė D.Jankausko įvartis į savus vartus.

Rezultatas:

FA „Šiauliai“ 5 : 5 Mažeikių VIP

6‘ [1 : 0] Darius Jankauskas

10‘ [2 : 0] Justas Petravičius

12‘ [3 : 0] Darius Jankauskas

21‘ [3 : 1] Žilvinas Banys

26’ [3 : 2] Edgaras Baranauskas

28’ [4 : 2] Tadas Aleksandravičius (į savus vartus)

30’ [5 : 2] Aivaras Bagočius

32’ [5 : 3] Edgaras Baranauskas

36’ [5 : 4] Edgaras Baranauskas

38’ [5 : 5] Darius Jankauskas (į savus vartus)