2023 vasario 09

VIP keliauja į LFF futsal taurės ketvertą

Futsal LFF taurė

Trečiose LFF futsal taurės ketvirtfinalio rungtynėse Vilniuje VIP 3:1 nugalėjo „Turbotransfers“ bei iškovojo kelialapį į finalo ketvertą. Po įvartį nugalėtojams pelnė: Žilvinas Banys, Mantas Adomėnas ir Pavelas Smolkovas, aikštės šeimininkams – Matas Siaurusevičius.

Puikiai pradėję rungtynes aikštės šeimininkai sukūrė ne vieną galimybę, tačiau pasižymėti sugebėjo tik M.Siaurusevičius. Gerą perdavimą gavęs „Turbotransfers“ narys iš artimojo nuotolio varžovų vartininkui Karoliui Čirbai nepaliko šansų. Visose kitose pavojingose situacijose triumfuodavo būtent K.Čirba.

Situacija pasikeitė antrojo kėlinio pradžioje, kai į sostinės ekipos vartus buvo skirtas baudos smūgis. Vartininkas Audrius Dilys sustatė sienelę, kuri sutrūkinėjo, o Ž.Banys tiesioginiu smūgiu išlygino rezultatą.

Dvikova artėjo į pabaigą, o komandos keitėsi epizodais, kuriuos būtų galima pavadinti pusprogėmis, bet ne situacijomis, kurios būtinai leistų pelnyti įvartį.

Kertinis momentas buvo sukurtas priešpaskutinę minutę, kai iš už šoninės linijos išskriejo kamuolys, o jį įžaidinėjant VIP komandai, „Turbotransfers“ situaciją tiesiog pramiegojo. Visiškai nieko nedengiamas M.Adomėnas smūgiu iš metro išvedė Mažeikių komandą į priekį.

„Turbotransfers“ pakeitė vartininką penktu žaidėju ir už tai po keliasdešimties sekundžių P.Smolkovo buvo nubausti dar kartą.

VIP tapo trečiąja, po „Kauno Žalgirio“ ir „Saulės krašto“ futsal taurės finalo ketverto dalyve. Paskutinysis kelialapis bus išdalintas šiandien po dvikovos tarp „Bruklino“ ir „Gargždų pramogų“.