2020 gruodžio 22

Šiandien: „Gargždų pramogų“ ir „Vikingų“ bandymai pratęsti pergalių serijas

Dalintis Facebook

A Lyga

Optibet futsal A lygoje šį antradienį bus sužaistos dvejos rungtynės: „Radviliškis“ pabandys atidaryti taškų sąskaitą akistatoje su karštą praėjusią savaitę turėjusiomis „Gargždų pramogomis“, o Mažeikių VIP pasistengs įkąsti dabartiniams lygos lyderiams Jonavos „Vikingams“. Trečiosios turėjusios įvykti rungtynės tarp „Vyčio“ ir „Šiaulių“ dėl COVID-19 reikalų yra atidėtos.

 

„Radviliškis“ – „Gargždų pramogos“

2020 m. gruodžio 22 d. 18:30 val.

Jonavos sporto arena

 

Kol radviliškiečiai vis dar ieško pirmųjų taškų klubo istorijoje, gargždiškiai pradėjo demonstruoti tai, dėl ko tiek metų ji buvo vadinama viena geriausių lygos komandų.

 

Praėjusią savaitę gargždiškiai iškovojo dvi pergales ir turnyro lentelėje šoktelėjo ant penktojo laiptelio. Psichologiškai ypač svarbi pergalė buvo prieš sostinės „Turbotransfers“ ekipą, kuri vienu metu pirmavo dviejų įvarčių skirtumu.

 

„Mūsų žaidimas gerėja, rezultatai tapo geresni, tačiau tikrai dar yra kur dirbti ir tobulėti. Svarbiausia, kad einame teisingu keliu. Kalbant apie „Radviliškį“, tai patyrusi komanda ir tikrai manau, kad jų sąskaitoje taškų greitai atsiras. Aišku, tikiuosi, kad dar ne prieš mus (šypsosi).

 

Susikaupimas turi būti maksimalus, nes nėra šioje lygoje komandų, nugalimų viena koja. Puikiai suprantame, kad bet koks atsipalaidavimas ar kažkieno neįvertinimas galii labai brangiai kainuoti“, - komentavo Donatas Surblys, įtvirtinęs „Gargždų pramogų“ pergalę paskutinėse rungtynėse.

 

Radviliškiečiai paskutinėje dvikovoje prieš „Dainavą“ sukūrė aibę progų, tačiau jos, įskaitant dešimties metrų baudinį liko neišnaudos.

 

Komandai neišeina įsivažiuoti į varžybų ritmą. Komandos nariai buvo apsirgę, o tai padarė įtaką tiek treniruočių ir varžybų ciklui. Aišku, kartais trūksta elementarios sėkmės.

 

Dabar jau sužaidėme keletą rungtynių iš eilės, komandos nariai išsigydė ligas, į komandą sugrįžo puolėjas Deividas Dargužas.

 

Turėjome priešvaržybinę treniruotę, komanda tikrai užsivedusi ir nori pelnyti pirmus taškus. Varžovas mums nėra labai nesvarbus, nes visos komandos yra apylygės, taip kad antradienio rungtynėse namuose tikimės pirmųjų taškų.

 

VIP - „Vikingai“

2020 m. gruodžio 22 d. 20:45 val.

Prienų sporto arena

 

Kol Kauno „Vyčio“ komanda dėl saviizoliacijos žaisti negali, Jonavos ir Mažeikių atstovai yra įsitaisę viršutinėse turnyrinės lentelės pozicijose. Apskritai, šių komandų sezono pradžia yra panaši – abi startavo galingai, abiejų atstovai atbuvo saviizoliacijoje, abi bando sugrįžti į teisingą kelią.

 

Tiesa, tas sugrįžimas yra skirtingas. Jei „Vikingai“, net jei būna sunku, maksimaliai renka taškus, tai VIP per praėjusios savaitės dvejas rungtynes yra iškovoję vos vieną tašką. Užtat, kokį! VIP ištraukė pralaimėtas rungtynes su Šiaulių komanda, panaikindama trijų įvarčių deficitą.

 

Būsimoje dvikovoje nežais raudoną kortelę savaitgalį užsidirbęs Benas Spietinis.

 

Mažeikiai kiekvienais metais auga. O šie metai vėl parodo, kad jie kovos dėl aukštų vietų čempionate. Komanda subalansuota, turinti patyrusiu žaidėjų, kurie tikrai rodo gerą žaidimą. Aišku, reikia išskirti Baranauską, kuris muša kiekvienose rungtynėse ir yra vienas pagrindiniu pergalių kalvių.

 

Kalbant apie mūsų žaidimą paskutinėse rungtynėse su Akmenės futbolininkais, tai mes kažkiek turbūt buvome atsipalaidavę po lengvos pergalės prieš Šiaulių komandą. Darėme nemažai klaidų, o ir varžovas nelabai leido žaisti kombinuoto futbolo. Kažkiek isivėlėme į jų žaidimą, tai taip ir gavosi. Tokiose rungtynėse svarbiausia yra pasiekta pergalė. Šiandien sudėty neturėsime Beno, tačiau bet kokiu atveju eisime tik laimėti“, - komentavo „Vikingų“ senbuvis Paulius Osauskas.