2023 vasario 19

Gargždų ir Šiaulių salės futbolininkės varžysis dėl čempionių taurės

Futsal

Vasario 19 dieną sužaisti Lietuvos moterų futsal čempionato pusfinaliai, po kurių kovą dėl titulo pratęs „Bangos“ ir „Šiaulių“-ŠSG ekipos.

Titulą ginanti FA „Šiauliai“-ŠSG ekipa pirmame pusfinalyje rezultatu 10:4 nugalėjo FK „Vilkija“ komandą. Šiaulietės per 10 minučių įgijo 5 įvarčių persvarą, kurią viešnioms pavyko sušvelninti iki 2 įvarčių deficito. Antrą kėlinį užtikrinčiau sužaidė aikštelės šeimininkės ir žengė į finalą.

Gabija Toropovaitė šiose rungtynėse išsiskyrė „hetriku“, po 2 įvarčius įmušė Jorūnė Lipkinaitė ir Livija Toropovaitė, o po 1 įvartį – Rusnė Šešplaukytė, Vestina Neverdauskaitė ir Augustė Augėnaitė. Vilkijiečių gretose įvarčius mušė Evelina Ščerbavičiūtė dukart bei Emilija Šleževičiūtė ir Gabija Malakauskaitė.

Dramatišką kovą žiūrovai išvydo MRU salėje, kurioje susitiko MFA „Žalgiris“-MRU su FK „Banga“. Komandos per pagrindinį laiką apsikeitė po 5 įvarčius. Visus gargždiškių įvarčius pelnė Viltė ir Donata Švarcaitės, o žalgirietės atsakė Inetos Šukštulytės, Karilės Liužinaitės ir Dovilės Dockaitės smūgiais. Pažymėtina, kad antrasis K. Liužinaitės įvartis buvo pelnytas 39-ąją minutę ir išplėšė lygiąsias.

Rungtynių nugalėtojos galiausiai paaiškėjo po baudinių serijos. Ją rezultatu 2:1 laimėjo „Banga“ ir pirmąkart pelnė teisę žaisti šio čempionato finale.

Taip pat šiandien paaiškėjo žemesnių pozicijų savininkės. Čempionato 5 ir 6 vietas pasidalino FK „Ekranas“ su FK „Marijampolė City“ ekipa, o 7 ir 8 vietas pasidalino Tauragės SC-MFK su FA „Panevėžys“-PRSSG ekipa.

„Ekrano“ žaidėjos, vedamos Vestos Ilgūnaitės „hetriko“, rezultatu 6:4 įveikė tauragiškes. Marijampolės atstovės 6:3 pranoko panevėžietes, o šiose rungtynėse trimis įvarčiais pasižymėjo Paula Romanovaitė.