2020 gruodžio 22

„Pramogos“ pratęsė pergalingą seriją, „Vikingams“ to padaryti nepavyko

Dalintis Facebook

A Lyga

Šį antradienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos kelios atidėtos rungtynės. Vienose iš jų įvarčių netrūko, o Gargždų „Pramogos“ pratęsė pergalingą seriją. Tuo metu kitose rungtynėse įvarčių daug nebuvo, o Jonavos „Vikingų“ pergalingą žygį sustabdė Mažeikių VIP.

Pirmiau vykusiose rungtynėse Gargždų „Pramogos“ sugebėjo nesunkiai susidoroti su ŠSPC „Radviliškio“ komanda ir ją įveikė rezultatu 5:1.

„Pramogos“ gerai pradėjo rungtynes ir jau penktą minutę juos į priekį išvedė Marius Papšys. „Radviliškio“ komanda, kuri šiame dar neturi taškų, strigo su progų realizacija, o „Pramogos“ artėjant pirmojo kėlinio pabaigai įmušė antrą įvartį, kurio autoriumi tapo Valdas Pocevičius.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką komandos įvarčių nemušė ir nors rungtynių pabaigoje „Radviliškis“ vieną kartą pasižymėjo, viską į vietą pastatė „Pramogų“ lyderis Aurimas Skurdelis, įmušęs net tris įvarčius, iš kurių du buvo sėkmingai realizuoti 10 metrų baudiniai.

Vėliau vykusiose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios. Mažeikių VIP ir Jonavos „Vikingai“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Šiose rungtynėse esminiai rungtynių momentai įvyko antrojo kėlinio pradžioje, vos per dvi minutes. Rezultatyviausias VIP žaidėjas Edgaras Baranauskas 23 minutę pelnė pirmąjį įvartį, bet jau kitą minutę VIP puolėjas Tadas Markevičius gavo raudoną kortelę, o į VIP vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

VIP komandai tai buvo antrosios lygiosios iš eilės, kurios nutraukė „Vikingų“ komandos trijų rungtynių pergalingą seriją.

 

Rezultatai: 

ŠSPC „Radviliškis“ 1 : 5 Gargždų „Pramogos“

5’ [0 : 1] Marius Papšys

16’ [0 : 2] Valdas Pocevičius

36’ [0 : 3] Aurimas Skurdelis (iš 10 m. b.)

37’ [1 : 3] Donatas Paulauskas

39’ [1 : 4] Aurimas Skurdelis (iš 10 m. b.)

39’ [1 : 5] Aurimas Skurdelis

 

Mažeikių VIP 1 : 1 Jonavos „Vikingai“

23’ [1 : 0] Edgaras Baranauskas

24’ Tadas Markevičius (VIP) – raudona kortelė

24’ [1 : 1] Jurij Jeremejev (iš 6 m. b.)