2020 gruodžio 23

Futsal taurės turnyre - „Stihl“, „Klaipėda City“, „Smūgio“ ir „Visinčios“ pergalės

Dalintis Facebook

Futsal LFF taurė

Praėjusią savaitę prasidėjusiame Lietuvos futsal taurės 2021 turnyre sužaistos ketverios rungtynės. Visų dvikovų nugalėtojai iškovojo kelialapius į antrąjį etapą.

Gargžduose vykusioje dvikovoje tarp „Bangos“ ir Kauno rajono „Stihl“ ekipų pergalę 5:1 iškovojo svečiai. Gargždiškiai pirmavo po Justo Kerpės įvarčio, tačiau du Deivido Stradalovo, vienas – Edgaro Petkevičiaus, Beno Olencevičiaus ir Mato Veslausko įvarčiai „Stihl“ garantavo užtikrintą pergalę.

Pretendentai į A lygą „Klaipėda City“ futbolininkai namie 6:3 nugalėjo „Kėdainių United“ atstovus. Pagrindinius pamatus pergalei uostamiesčio komanda padėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai per keturias minutes pelnė tris įvarčius. Šių rungtynių naudingiausias žaidėjas – keturiskart pasižymėjęs Donatas Stankevičius.

Net penki Rolando Gumbrio įvarčiai Kauno „Smūgio“ ekipai garantavo pergalę 8:4 prieš Gargždų „Pempininkus“. Beveik įpusėjus antrajam kėliniui, rezultatas buvo 4:4, tačiau per paskutines vienuolika minučių įvarčius mušė tik kauniečiai.

Dar vienose pirmojo etapo rungtynėse prireikė baudinių serijos, kurioje triumfavo Šalčininkėlių „Visinčia“. Dvikovoje prieš Vilniaus „Spartaką“ iki 38 minutės „Visinčia“ turėjo trijų įvarčių deficitą, tačiau per tas dvi paskutines minutes Tomašas Skinderis, Valentinas Baranovskis ir Ernestas Komarovas savo įvarčiais rezultatą išlygino. Baudinių serijoje stipresnė buvo „Visinčia“.

Penktosios pirmojo etapo rungtynės tarp Kaišiadorių „Baltų“ ir Kauno „Aleksoto“ bus sužaistos gruodžio 29 dieną. Jos nukeltos dėl Kauno komandoje užfiksuoto teigiamo COVID-19 testo.