2023 kovo 30

„Kauno Žalgiris“ artėja prie čempionų titulo, kovoje dėl bronzos – lygybė

A Lyga

Lietuvos Futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaisti antrieji mažojo ir didžiojo finalo susitikimai.

Kovoje dėl čempionų vardo antrą pergalę pasiekė šį titulą ginantis „Kauno Žalgiris“, kuris šįkart Jonavoje 5:2 palaužė vietos „Vikingus“. Kauno komandai, norint tapti čempione, liko iškovoti vieną pergalę, o tą ji padaryti galės jau ateinantį sekmadienį Kauno sporto halėje.

Tuo metu vakar savų žiūrovų palaikomi „Vikingai“ geriau pradėjo rungtynes. Šeštą minutę šeimininkus į priekį išvedė ukrainietis Kostiantynas Bondarenko.

Visgi, svečiai iš Kauno į tai greitai sureagavo – jau po kelių minučių pusiausvyrą atstatė brazilas Wesley.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo, tad visa intriga persikėlė į antrąją rungtynių dalį, o ją geriau pradėjo svečiai. 22 minutę juos į priekį išvedė kitas brazilas Jandersonas.

Po kiek mažiau nei penkių minučių abi komandos apsikeitė tiksliais smūgiais, tad vieno įvarčio persvarą „Kauno Žalgiris“ išlaikė.

Be kelių svarbių savo komandos narių žaidę „Vikingai“ turėjo mažesnį atsarginių suolelį, tad „Kauno Žalgiris“, išsaugojęs daugiau jėgų, tuo pasinaudojo.

Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio Jandersonas padvigubino savo ekipos pranašumą, o po to Deividas Reimaris įkalė paskutinį tikslų smūgį į „Vikingų“ vartus ir leido savo komandai ramiai užbaigti rungtynes.

Kitose kiek anksčiau vakar vykusiose rungtynėse virė kova dėl bronzos. Pirmąjį mačą namuose laimėjusi Gargždų „Pramogos“ ekipa šįkart žaidė išvykoje, o savų žiūrovų palaikomas FK „Saulės kraštas“ sugebėjo laimėti po baudinių serijos, tad bronzos likimas spręsis ateinantį sekmadienį Gargžduose.

Pirmajame kėlinyje žaibišką įvartį pelnė „Pramogų“ lyderis Valdas Pocevičius ir tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio tikslus smūgis.

Antrojo kėlinio pradžioje „status quo“ atstatė „Saulės krašto“ brazilas Joao Marcosas, o po kelių minučių šeimininkus į priekį išvedė Dmytro Klochko. Visgi, tas pats ukrainietis po to įsimušė į savo vartus, tad pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiai 2:2 ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu abi ekipos pelnė po vieną įvartį, rezultatas tapo 3:3. Tiesa, „Pramogos“ galėjo išplėšti pergalę, bet tiek pagrindinio laiko priešpaskutinę minutę, tiek pratęsimo priešpaskutinę minutę neįmušė paskirtų 10 metrų baudinių, todėl rungtynės galiausiai nusikėlė į baudinių seriją, o joje „Saulės kraštas“ triumfavo 3:0 ir taip išlygino mažojo finalo seriją.

35‘ [2 : 5] Deividas Reimaris

FK „Saulės kraštas“ 3 : 3 Gargždų „Pramogos“ (po baudinių serijos 3:0)

1‘ [0 : 1] Valdas Pocevičius

22’ [1 : 1] Joao Marcos

26’ [2 : 1] Dmytro Klochko

33’ [2 : 2] Dmytro Klochko (į savo vartus)

43’ [3 : 2] Aivaras Bagočius

47’ [3 : 3] Simonas Juška