2020 gruodžio 27

Virusą įveikęs „Vytis“ grįžo į treniruočių procesą

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ vėl lieja prakaitą treniruotėse – COVID-19 virusu prasirgę futbolininkai atnaujino treniruočių procesą.

Visas ketverias žaistas rungtynes Lietuvos salės futbolo čempionate šiemet laimėję kauniečiai gruodžio viduryje turėjo susitikti su FA „Šiaulių“ komanda, tačiau dvikova buvo nukelta dėl teigiamų COVID-19 testų rezultatų.

Per dvi saviizoliacijai skirtas savaites Kauno „Vyčio“ gretose virusą įveikė visi komandos futbolininkai ir treneriai – nesusirgo tik Povilas Kalimavičius bei užsienyje tuo metu buvęs Tomas Bučma.

„Kiekvieną dieną stebėjome situaciją ir sekėme žaidėjų savijautą. Nors labai sunkių atvejų neturėjome, išsiskyrė treneris, kurio kova su liga buvo ilgiausia komandoje“, – sakė klubo vadovas Darius Gurskis.

Sekmadienį į pirmą treniruotę po ligos susirinkę Lietuvos čempionai jau antradienį stos į Lietuvos čempionato dvikovą su „ŠSPC-Radviliškis“ ekipa.

Tai bus viena iš kelių „Vyčio“ repeticijų prieš sausio 16 dieną išvykoje laukiančias UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynes su Vokietijos čempionu „Hohenstein-Ernstthal“ klubu.