2020 gruodžio 29

Šiaulių apskrities derbyje – 15 įvarčių ir užtikrinta „Šiaulių“ pergalė

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienio vakarą buvo sužaistas pirmasis 9-ojo turo susitikimas. Radviliškio sporto arenoje įvyko Šiaulių apskrities derbis tarp „Akmenės“ ir FA „Šiaulių“ komandų. Po atkaklaus pirmojo kėlinio, po to komandų jėgos išsiskyrė, bet tai atnešė net 15 įvarčių ir užtikrintą FA „Šiaulių“ pergalę – 10:5.

Kaip jau rašyta pirmoje pastraipoje, komandos pirmajame kėlinyje kibo viena kitai į atlapus ir kova buvo tikrai apylygė. Apsižiūrėjimo ilgo nebuvo, o įvarčiai pradėjo kristi jau po keturių minučių.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Akmenės“ futbolininkai. Komandos vartininkas metė kamuolį ranka per visą aikštę, o prie varžovų vartų likęs Mindaugas Simanavičius galva palietė kamuolį ir taip suklaidino „Šiaulių“ vartininką.

„Šiauliai“ ilgai varžovams pirmauti neleido. Jau kitos atakos metu greita kombinacija pasibaigė Justo Petravičiaus tiksliu smūgiu.

Beveik įpusėjus kėliniui komandos vėl apsikeitė įvarčiais. Iš pradžių tiksliai smūgiavo „Akmenės“ puolėjas Evaldas Kugys, bet po to į savus vartus įsimušė M.Simanavičius.

14 rungtynių minutę pirmą kartą šiose rungtynėse „Šiaulius“ į priekį išvedė Ernestas Pilypas, bet ir jie ilgai nepirmavo. Praėjusios keturioms minutėms, „status quo“ atstatė M.Simanavičius.

Visgi prieš kėlinio pabaigą „Šiaulių“ gretose dar spėjo pasižymėti Dominykas Kubilinskas ir būtent „Šiauliai“ į pertrauką išėjo pirmaudami.

Nuo antro kėlinio pradžios praėjus beveik 2 minutėms, E.Kugys lygino rezultatą, tačiau po to sekė fantastiška „Šiaulių“ atkarpa, kuri ir nusprendė šių rungtynių nugalėtoją.

Nuo 26 iki 36 minutės „Šiauliai“ net penkis kartus pasiuntė kamuolį į „Akmenės“ vartus be jokio varžovų atsako ir taip įgavo penkių įvarčių persvarą.

Rungtynių pabaigoje komandos dar apsikeitė po įvartį, bet ta penkių įvarčių persvara išliko ir „Šiauliai“ galėjo užtikrintai triumfuoti derbio rungtynėse.