2020 gruodžio 30

Po trijų savaičių pertraukos sugrįžęs „Vytis“ šventė užtikrintą pergalę

A Lyga

Dėl COVID-19 viruso po daugiau nei trijų savaičių pertraukos į futsal aikštelę sugrįžę Lietuvos čempionai Kauno „Vytis“ pademonstravo, kad ta pertrauka neigiamos įtakos jų žaidimui neturėjo. Devintojo turo rungtynėse „Vytis“ 5:0 nugalėjo vis dar be taškų liekantį ŠSPC „Radviliškio“ klubą.

Aikštėje dominavęs „Vytis“ trigubą smūgį sudavė pirmojo kėlinio viduryje. Vos per tris minutes jie įmušė tris įvarčius.

Pirmasis pasižymėjo Andrii Solodov, smūgiavęs ne itin stipriai, bet kamuolį pakišęs varžovų vartininkui po pažastimi. Po to įvarčiu džiaugėsi kitas legionierius Maksym Avetysian, o trečiąjį įvartį pelnė Artem Morokhovets, kuriam liko tik pakišti koją po puikiai įžaisto kampinio ir Justino Zagursko smūgio-perdavimo.

Antrajame kėlinyje „Vyčio“ darbą užbaigė Artūras Juchno. Jis pasižymėjo 28 ir 33 minutėmis bei įtvirtino „sausą“ savo komandos pergalę, po kurios „Vytis“ bent jau laikinai pakilo į antrą Optibet Futsal A lygos vietą. Jie yra laimėję visas 5 žaistas rungtynes ir turi 15 taškų.