2020 gruodžio 30

R.Beniušio penki įvarčiai padėjo „Aleksotui“ žengti į antrąjį LFF Futsal taurės etapą

Dalintis Facebook

Futsal LFF taurė

 

Vakar Kaišiadoriuose buvo sužaistos dėl COVID-19 nukeltos pirmojo etapo LFF Futsal taurės rungtynės tarp Kaišiadorių „Baltų“ ir Kauno „Aleksoto“. Vos septyniese į Kaišiadorius atvykę „Aleksoto“ žaidėjai net 8:3 sutriuškino šeimininkus, o daugiausiai smūgių jiems sudavė veteranas Ričardas Beniušis, pelnęs net penkis įvarčius.

Pirmajame kėlinyje „Didysis Benas“ pelnė du įvarčius, tačiau „Baltams“ pirmąjį kėlinį pavyko sužaisti net geriau. Jų gretose du kartus pasižymėjo Gvidas Juška, o vieną įvartį pelnė Ignas Špakauskas, tad į pertrauką „Baltai“ išėjo pirmaudami 3:2.

Antrajame kėlinyje greito įvarčio niekam nepavyko įmušti, bet įpusėjus kėliniui prasidėjo „Aleksoto“ spurtas, kuris tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Per dešimt minučių „Aleksotas“ pelnė net 6 įvarčius be atsako, iš kurių tris įmušė R.Beniušis.

Priminsime, kad kiek anksčiau į antrąjį LFF Futsal taurės etapą pateko Kauno rajono „Stihl“, „Klaipėda City“, Kauno „Smūgis“ ir Šalčininkėlių „Visinčia“. Taip pat nuo antrojo taurės etapo į kovą dėl trofėjaus stos Optibet Futsal A lygos klubai.

Rezultatas:

Kaišiadorių „Baltai“ 3 : 8 Kauno „Aleksotas“

4‘ [0 : 1] Ričardas Beniušis

5‘ [1 : 1] Ignas Špakauskas

9‘ [1 : 2] Ričardas Beniušis

15‘ [2 : 2] Gvidas Juška

16‘ [3 : 2] Gvidas Juška

29‘ [3 : 3] Donatas Markauskas

33‘ [3 : 4] Ričardas Beniušis

36‘ [3 : 5] Rolandas Daniulevičius

37‘ [3 : 6] Ričardas Beniušis

38‘ [3 : 7] Ričardas Beniušis

39‘ [3 : 8] Rimvydas Bakus