2020 gruodžio 30

Vartininko įvartis į savus vartus lėmė dramatišką „Dainavos“ pergalę

Dalintis Facebook

A Lyga

Trečiadienio vakarą buvo tęsiamos 9-ojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Radviliškyje Mažeikių VIP susikovė su Alytaus „Dainava“. Be savo lyderio Edgaro Baranausko žaidę VIP metė rimtą iššūkį „Dainavai“, bet nugalėtoją galiausiai nulėmė įvartis į savus vartus paskutinėmis sekundėmis. Po jo pergalę rezultatu 7:6 šventė „Dainava“.

Šios rungtynės prasidėjo gan aktyviai, o įvarčių ilgai laukti nereikėjo. 4 minutę Edgaras Stankevičius išvedė VIP komandą į priekį, bet po trijų minučių rezultatą išlygino Paulius Sakalis.

VIP dar kartą į priekį įsiveržė 15 minutę po Mariaus Butėno tikslaus smūgio, bet praėjus dar trims minutėms, rezultatas ir vėl tapo lygus. Šįkart rezultatą išlygino Sahibas Mammadovas.

„Dainavai“ pavyko įspūdingai užbaigti pirmąjį kėlinį ir įmušti net tris įvarčius. 19 minutę Vytautas Lukša pasižymėjo kulnu, po minutės pelnė dar vieną įvartį, o prieš pat pertrauką dubliu džiaugtis galėjo ir P.Sakalis.

Lengvai pasiduoti VIP nesiruošė ir jau antrojo kėlinio pradžioje Rokas Gecevičius rezultatą sušvelnino. Po trijų minučių „Dainavos“ persvarą iki minimumo sumažino veteranas Arūnas Šteinas.

Įpusėjus antrajam kėliniui Titas Vitukynas po gražios atakos pelnė šeštąjį „Dainavos“ įvartį. Tai ir tiksintis rungtynių laikas privertė VIP žaisti su penkiais aikštės žaidėjais.

Tokia taktika klubui pasiteisino. 37 minutę E.Stankevičius dar kartą sušvelnino rezultatą iki vieno įvarčio, o po kelių minučių penktuoju aikštės žaidėju tapęs M.Butėnas rezultatą išlygino.

Jau atrodė, kad šios rungtynės pasibaigs lygiosiomis, tačiau „Dainava“ išplėšė fantastišką pergalę. Nuo šoninės linijos smūgiuotas kamuolys VIP vartininkui Aurimui Žirguliui susipynė tarp kojų ir nuo jo įskriejo į vartus.

Ši pergalė leido „Dainavos“ ekipai su 15 taškų pakilti į trečią lygos vietą, o VIP komanda (14 tšk.) buvo nustumta į ketvirtą poziciją.