2020 gruodžio 30

Dar vienas įvarčių lietus ir „Vikingų“ pergalė

A Lyga

Vėlų trečiadienio vakarą Jonavos sporto arenoje buvo sužaistos likusios devintojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Devintajame ture jau buvo įprastas įvarčių lietus, jį buvo galima išvysti ir šiose rungtynėse, po kurio pergalę rezultatu 9:4 iškovojo Jonavos „Vikingai“, nugalėję Vilniaus „TurboTransfers“ ekipą.

Kaip jau šiame sezone tapo įprasta, „TurboTransfers“ į rungtynes atvyko turėdami ne daug žaidėjų. Šįkart jų buvo aštuoni. Taip pat, kaip įprasta, „TurboTransfers“ net ir su tokiomis pajėgomis rimtai priešinosi varžovams bent jau pirmojo kėlinio metu.

Per pirmas tris minutes komandos bendrai mušė tris kartus, o „Vikingai“ pirmavo 2:1. Visgi į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui, nes 12 minutę Gajus Kulbis pelnė antrąjį savo įvartį.

Antrajame kėlinyje įvarčių taip pat ilgai laukti nereikėjo. „Vikingus“ 23 minutę į priekį išvedė Vadimas Pinko, bet Edvinas Mučinis po kelių minučių rezultatą išlygino.

Visgi „TurboTransfers“ tokio tempo antrajame kėlinyje neatlaikė ir du greiti Genaro Samsonik ir Pauliaus Osausko įvarčiai aikštės šeimininkams sukrovė dvejų įvarčių persvarą. Įpusėjus kėliniui ją dar padidino antrąjį įvartį pelnęs žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

„TurboTransfers“ gretose G.Kulbis 33 minutę džiaugėsi „hat-tricku“ ir sušvelnintu rezultatu, bet rungtynių pabaigą „Vikingai“ sužaidė puikiai, išnaudojo visas varžovų klaidas ir per paskutines dvi minutes įmušė net tris įvarčius bei taip įtvirtino savo pergalę, po kurios jie išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.