2021 sausio 02

Antra 2021 – ųjų diena: „Turbotransfers“ sieks apsunkinti prognozes, „Panevėžys-Sportidus“ – nugalėti lyderius

Dalintis Facebook

A Lyga

Antrąją Naujųjų metų dieną Optibet futsal A lygoje bus sužaisti du susitikimai. Pastaruoju metu žaidimą gerinanti sostinės „Turbotrasnfers“ ekipa susikaus su stabiliu žaidimu pasigirti negalinčiais šiauliečiais, o iš saviizoliacijos patalo pakilę panevėžiečiai sieks nutraukti „Vikingų“ nepralaimėtų rungtynių seriją.

 

2021 m. sausio 2 d. 15:15 val.

„Turbotransfers“ – „Šiauliai“

Jonavos sporto arena

Jei palygintumėm sezono pradžią ir pastarąsias keletą rungtynių, tai „Turbotransfers“ žaidime pamatytumėm akivaizdų skirtumą. Problema išlieka ta, kad komanda dažnai dėl žaidėjų trūkumo nesugeba atsilaikyti 40 minučių, todėl taškų grafoje vis dar vienas taškas.

„Be abejo, kad norisi, jog jų būtų daugiau. To ir vykstame į šias rungtynes. Kalbant apie šiauliečius, tai įspūdis dvejopas – jie gali sužaisti ir labai gerai, ir labai blogai. Sunku juos prognozuoti. Pavyzdžiui, mus iki šiol buvo lengva prognozuoti, tačiau tikiuosi, kad apie tai galiu sakyti būtuoju laiku. Žaidimas pagerėjo, reikia pradėti rinkti taškus“, - sakė „Turbotransfers“ vadovas Marijus Rimas.

„Šiaulių“ situacija yra gerokai dėkingesnė. Pagal prarastus taškus ši komanda dalinasi trečią – ketvirtą vietas. Jei prisimintumėm paskutines jų rungtynes Šiaulių apskrities derbyje, tai užtikrintai buvo nugalėta „Akmenė“. 

„Metus užbaigėme pergale, norime taip pat pradėti ir Naujus. Visi esame blaivūs, eisime ir varžovus nugalėsime“, - juokavo „Šiaulių“ atakų lyderis Rokas Gedminas.

 

2021 m. sausio 2 d. 17:30 val.

„Panevėžys-Sportidus“ – „Vikingai“

Jonavos sporto arena

Iki gruodžio 8 dienos Panevėžio ekipa spėjo iškovoti dvi pergales, o tuomet komandoje atsirado užsikrėtusių COVID-19. Tuomet jų padaugėjo ir iki šios dienos „Panevėžys-Sportidus“ nesužaidė nei vienų rungtynių. Paskutiniai žaidėjai saviizoliaciją užbaigė sausio 1 – ąją, tad, kaip patys sako „iš lovos – į aikštę“.

„Esame nepavydėtinoje situacijoje, tačiau ne mes pirmi tokie, ne mes paskutiniai. Pagal sportinę statistiką, dešimt dienų nesitreniravus, reikia net dvidešimties, kad grįžtum į prieš tai buvusią formą. Mes tokios prabangos neturime. Kai kurie žaidėjai tik išvakarėse baigė saviizoliacija, todėl bus ką veikti.

Vis tik, kad ir kaip būtų sunku, į aikštę žengsime turėdami tik vieną tikslą – nugalėti. Visada prieš rungtynes vienų šansai laimėti būna didesni, kitų mažesni, tačiau nežinau sportininko, kuris eitų į aikštę neturėdamas tikslo nugalėti. Net jei žaidi prieš puikią sportinę formą demonstruojančius varžovus. O „Vikingai“ yra būtent tokie.

Jonavos komanda per aštuonerias rungtynes iškovojusi 20 taškų, kalendorinius metus užbaigė ant pirmojo turnyro lentelės laiptelio.

„Nepaisant visų išorinių dalykų, laukiame įtemptos kovos. Panevėžiečių žaidimas yra nenuspėjamas, su jais vargsta visi ir dažnai tą daro iki paskutinės minutės. Bet kokiu atveju, mus tenkins tik trys taškai“, - komentavo Benas Spietinis.