2021 sausio 03

„Vikingai“ ir „Šiauliai“ pergales šventė įmušdami po 5 įvarčius

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje vakar buvo pradėtos dešimtojo turo rungtynės. Naujuosius metus pergalingai pradėjo Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“, kurie pergales iškovojo, įmušdami po penkis įvarčius.

Sunkesnę pergalę turėjo FA „Šiauliai“. Jonavos sporto arenoje jie tik 5:4 palaužė Vilniaus „TurboTransfers“, kurie šįkart į rungtynes atvyko aštuoniese.

Vilniečiams šią dvikovą pavyko pradėti tikrai gerai. 8 minutę juos į priekį išvedė Aurimas Tamaliūnas, o po penkių minučių persvarą padvigubino Mantas Makutunovičius.

Visgi kėlinio pabaiga priklausė „Šiauliams“, kurie ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Iš pradžių Justas Petravičius rezultatą sušvelnino, o per paskutinę minutę du įvarčius įmušęs Kildras Kavaliukas į pertrauką savo komandai leido išeiti pirmaujant.

Antrajame kėlinyje įvarčiai kristi pradėjo jau įpusėjus kėliniui, bet šįkart scenarijus buvo priešingas ir tuos įvarčius pirmieji mušė FA „Šiauliai“. Iš pradžių pasižymėjo Rokas Gedminas, o po to Rokas Lekiatas.

„TurboTransfers“ į šią situaciją sureagavo, bet jiems pritrūko laiko išplėšti bent tašką. Per paskutines kelias minutes įvartį pelnė Martynas Rumkis ir Mantas Makutunovičius, tačiau galutinai išlyginti rezultato Vilniaus komanda nesugebėjo.

Po šios pergalės FA „Šiauliai“ su 14 taškų pakilo į penktą vietą, o „TurboTransfers“ su tašku liko devintoje pozicijoje.

Tuo metu kitose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ taip pat mušė 5 įvarčius, bet jie 5:1 nugalėjo po saviiziolacijos sugrįžusią „Panevėžys-Sportidus“ komandą.

Tik šiose rungtynėse scenarijus buvo kiek kitoks. Atrodė, kad per pirmą kėlinį komandos išvis neįmuš įvarčių, bet kėlinio pabaigoje į „Vikingų“ vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys ir jį realizavęs Tomas Salamanavičius išvedė „Sportidus“ į priekį.

Tačiau Jonavos komandos reakcija po pertraukos jiems buvo negailestinga. „Vikingai“ dominavo aikštėje ir per tą antrą kėlinį sumušė net penkis įvarčius be atsako. Tų įvarčių galėjo būti ir daugiau, bet rungtynių pabaigoje jie neįmušė 10 metrų baudinio.

„Vikingų“ gretose du kartus pasižymėjo Jurijus Jeremejevas, o po kartą – Paulius Osauskas, Arsenijus Buinickij ir Gytis Vasylius.

Ši pergalė leidžia „Vikingams“ toliau rikiuotis pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Panevėžys-Sportidus“ su 6 taškais lieka aštuntoje vietoje.