2024 vasario 02

„Kauno Žalgiris“ sutriuškino „VGTU Vilkus“

Dalintis Facebook

A Lyga

Septynioliktojo „TopSport futsal A lygos“ turo starte čempionato lyderis „Kauno Žalgiris“ 12:0 sutriuškino „VGTU Vilkus“. Pastarieji patyrė keturioliktąją sezoną nesėkmę bei prarado bet kokias galimybes pakilti iš turnyro lentelės dugno bei išsaugoti vietą A lygoje.

Savo pranašumą kauniečiai pradėjo kurtis nuo ketvirtos rungtynių minutės. Po gražios komandinės kombinacijos pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Justinas Zagurskas. Tą pačią minutę po dar vienos kombinacijos pasižymėjo Vitinho, netrukus galingu tiksliu smūgiu pasižymėjo Deividas Reimaris, dar vienu smūgiu į tuščius vartus – Lukas Sendžikas. Skirtingų svorio kategorijų varžovų akistatoje vos po septynių minučių „Kauno Žalgirio“ persvara pasiekė 4:0.

Gražiausias pirmojo kėlinio įvartis priklauso rezultatyviausiam lygos žaidėjui Igoriui Casulai. Pastarojo galingas smūgis šeimininkų vartininkui Ronaldui Grižui nepaliko jokių galimybių.

Nepaisant didelės persvaros, žalgiriečiai ir toliau visiškai kontroliavo rungtynes ir iki pertraukos savo pranašumą padidino iki 7:0. Per tą laiką vilniečiai irgi galėjo pasižymėti, tačiau net garbės įvarčio pasiekti jiems nepavyko.

Po pertraukos žaidimas nepasikeitė. Svečiai ir toliau turėjo milžinišką žaidybinę persvarą, kūrė progas ir dar po penkių įvarčių iškovojo pergalę rezultatu 12:0.

Įvarčiai: J.Zagurskas 2, D.Reimaris 2, I.Casula 2, Vinicius 2, Vitinho, L.Sendžikas, T.Bučma, Jordanas.