2024 vasario 06

„ŠSPC-Radviliškis“ žengė į LFF futsal taurės pusfinalį

Futsal LFF taurė

Pirmadienio vakarą paaiškėjo pirmoji LFF futsal taurės finalo ketverto komanda.

Į pusfinalį žengė „ŠSPC-Radviliškio“ salės futbolininkai, kurie išvykoje po dramatiškos kovos rezultatu 6:4 palaužė Vilniaus VDA.

Pirmojo rungtynių įvarčio reikėjo laukti iki 8-osios minutės, kuomet VDA į priekį išvedė Artūras Žarnovskis.

Radviliškio komanda į tai atsakė dviem greitais įvarčiais, kuriuos pelnė Matas Lesnikauskas ir Simonas Gailiūnas.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje VDA galėjo išlyginti rezultatą, tačiau 10 metrų baudinio nerealizavo Pavelas Šarynskis.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui Edas Romanovas padidino „ŠSPC-Radviliškio“ pranašumą iki 3:1.

VDA nesutriko ir po Tomo Statkevičiaus bei dviejų Valentin Borovskij įvarčių likus žaisti kiek daugiau nei 11 minučių išsiveržė į priekį rezultatu 4:3.

Šeimininkai pirmavo kiek daugiau nei penkias minutes, kai rezultatą išlygino E. Romanovas.

36-ąją minutę Radvilas Jokubonis dar kartą išvedė Radviliškio komandą į priekį, o svečių pergalę pačioje susitikimo pabaigoje įtvirtino E. Romanovas.