2024 vasario 08

Sausio mėnesio MVP E.Baranauskas: „Jei galėčiau, apdovanojimą iškeisčiau į pergalę prieš „Akmenės kraštą“

Dalintis Facebook

A Lyga

Keturios pergalės iš keturių ir vienuolika įmuštų įvarčių per jas Mažeikių VIP atakų lyderiui Edgarui Baranauskui dovanojo naudingiausio sausio mėnesio žaidėjo titulą. Futbolininkas tokių įvertinimų yra sulaukęs ir ankstesniais metais, tačiau šiame sezone geriausiojo titulas jam atiteko pirmą kartą.

„Kai komandiniai rezultatai yra labai geri, kai nepralaimi nei vienų rungtynių per mėnesį ir kai dar sekasi mušti įvarčius, žinoma, kažkiek tikiesi tokio apdovanojimo. Nėra ko slėpti – tikėjausi to. Vis tik, metams bėgant, žymiai svarbiau darosi komandiniai pasiekimai. Anksčiau kažkiek gal ir vaikydavausi individualių pasiekimų, bet šiuo karjeros etapu svarbiausia yra komanda“,- sakė sausio „TopSport futsal A lygos“ MVP.

Iškart po apdovanojimo itin intriguojančiose rungtynėse VIP futbolininkai užbaigė pergalių seriją, pralaimėdami „Akmenės kraštui“, o pats E.Baranauskas tose rungtynėse už dvi geltonas korteles buvo pašalintas iš aikštės.

„Jei galėčiau, geriausiojo apdovanojimą iškeisčiau į pergalę prieš „Akmenės kraštą“. Tose rungtynėse, viena vertus, mums labai nedaug trūko iki pergalės. Kita vertus – ne tiek ir mažai. Mes pernelyg anksti patikėjome, kad jau laimėjome rungtynes, o jų geras žaidimas su skrajojančiu vartininku ir dar keli kiti esminiai dalykai nulėmė rungtynes“, - sakė E.Baranauskas.