2021 sausio 03

Sausio 3 – oji: „Vyčio“ tikslas – pratęsti sausą seriją

Dalintis Facebook

A Lyga

Ketverios sausos rungtynės iš eilės arba 160 minučių be praleisto įvarčio – tokiu pasiekimu pirmąkart klubo istorijoje gali pasigirti daugkartinis čempionas Kauno „Vyčio“ klubas. Be abejo, visos tokios serijos turi pabaigą, tačiau kauniečiai pasistengs ją pratęsti kuo ilgiau. Ar „Dainava“ pajėgi nutraukti tą seriją? Neabejotinai, „Dainava“ yra vienintelė šio sezono komanda, kuri pramušė „Vyčio“ vartus ir tai padarė net keturis kartus.

 

Kitose dienos rungtynėse „Akmenė“ susitiks su Mažeikių VIP atstovais, o „Gargždų Pramogos“ – su „Radviliškiu“.

 

„Gargdžų pramogos“ – „ŠSPC – Radviliškis“

2021 m. sausio 3 d. 15:00 val.

Radviliškio sporto arena

 

Galima kartotis iki begalybės, tačiau sunkiai sezoną pradėję Gargždų atstovai pagaliau artėja prie tokios sportinės formos, kuri leistų pakilti iki tos turnyro lentelės  vietos, kurioje buvo pastartuosius keletą metų. Pastarąją savaitę gargždiškiams tai bus pirmos rungtynės, nes savaitės viduryje numatyta dvikova su „Panevėžio-Sportidus“ futbolininkais neįvyko.

 

Šįsyk „Pramogų“ laukia vis dar niekaip pirmųjų taškų negalintys iškovoti „Radviliškio“ atstovai. Viena vertus, žaidi prieš autsaiderį, kita vertus – supranti, kad amžinai jų pralaimėjimų serija nesitęs.

 

„Aš nemanau, kad mes jau esame pasiekę piką. Tikrai dar galime gerinti žaidimą ir, neabejotinai tą darysime. Aš pats asmeniškai Radviliškio komandos nelabai žinau, bet žinau, kad į aikštę eisime tik pergalės. Jokių kitų minčių net būti negali“, - sakė Marius Papšys iš „Gargždų Pramogų“.

 

Radviliškiečiai savaitės vidury žaidė – jie 0:5 pralaimėjo Kauno „Vyčio“ atstovams. Tiesa, iš penkių praleistų įvarčių net keturi buvo, švelniai tariant, vaikiški.

 

„Taikliai pasakyta.. būtent, kad praleidome vaikiškus įvarčius. Mums reikia daugiau atidumo aikštėje, kad tokie dalykai nepasikartotų. Nors varžovas laukia stiprus, tačiau mes vis dar ieškome pirmųjų taškų. Pirmose tarpusavio rungtynėse įsitikinome, kad tai daug bėganti, daug kurianti ir solidų žaidimą demonstruojanti komanda. Vis tik, tikiuosi, kad šie metai bus sėkmingesni. Aišku, kad kovosime“, - apie būsimą dvikovą sakė Kristupas Petravičius.

 

„Akmenė“ – VIP

2021 m. sausio 3 d. 17:15 val.

Radviliškio sporto arena

 

Keli nesėkmingi pasirodymai „Akmenę“ nubloškė jau ant septintojo laiptelio be galimybės šį savaitgalį pakilti aukščiau. VIP irgi nėra kuo džiaugtis, nes ketveriose rungtynėse iš eilės negali laimėti.

 

Kai šios komandos susitiko pirmajame ture, VIP ilgai užtikrintai pirmavo, tačiau Akmenės atstovai paskutinėmis akimirkomis vos vos rezultato neišlygino. Kalbant apie paskutinę VIP nesėkmę prieš „Dainavą“, tai, be abejo, verta atkreipti dėmesį į Edgaro Baranausko ir Tado Markevičiaus netektis. Šįsyk jie jau bus su komanda.

 

„Būsime visos sudėties ir žaidime dar energingiau nei praėjusį kartą. Be abejo, bandysime gerinti žaidimą ir nekartoti klaidų. „Akmenė“ šiemet yra gerokai sustiprėjusi, žaidžia fizišką futbolą, o tai lemia rimtą kovą varžovams. Neabejoju, kad rungtynės bus atkaklios. Galima sakyti – Žemaitijos derbis“, - būsimą dvikovą prognozavo Rokas Gecevičius iš VIP.

 

„Akmenės“ futbolininkai kelias rungtynes pralaimėjo labai apmaudžiai, o Šiaulių derbyje prieš Saulės miesto atstovus neturėjo jokių šansų.

 

„Tiesiog trūksta treniruočių ir, tuo pačiu, fizinės formos. Kiekvienas rungtynes aptariame ir sutariame, kad tų pačių klaidų nebekartosime. Aišku, problema yra ir ta, kad ne visada turime tuos pačius žaidėjus, todėl trūksta susižaidimo.

 

Prieš būsimas rungtynes įprastai neakcentuojame stipresnių ar silpnesnių varžovų žaidėjų, tiesiog stengiamės žaisti savo žaidimą. Aišku, kalbant apie E.Baranauską ar kitus svarbesnius varžovų žaidėjus iš trenerio tikrai sužinosime, kaip turėtumėm žaisti.

 

Noriu pabrėžti, kad visos komandos lygoje įkandamos, mes galime žaisti gerą žaidimą, tačiau kartais pritrūksta sėkmės ir disciplinos“, - komentavo Egidijus Dusevičius.

 

„Dainava“ – „Vytis“

2021 m. sausio 3 d. 19:30 val.

Jonavos sporto arena

 

Jau  teksto pradžioje užsiminėme, kad „Dainava“ yra vienintelė lygos komanda, sugebėjusi „Vyčiui“ sumušti net keturis įvarčius. Tai įvyko pačiose pirmose čempionato rungtynėse. Taip, kauniečiai laimėjo, bet jiems nebuvo lengva.

 

„Negaliu pasakyti, kad „Dainava“ yra kažkuo išskirtinė. Aišku, reikia pabrėžti, kad komanda turi patyrusių žaidėjų, kaip Žydrūnas Karčemarskas, Vytautas Lukša ar Paulius Sakalis, kurie įneša didžiulį indėlį į galutinį rezultatą. Kitas svarbus momentas – tai komanda, kuri jaučia malonumą žaisdama salės futbolą.

 

Po pirmųjų rungtynių su jais, padarėme išvadas. Nebedarome klaidų gynyboje, visas 40 minučių būname itin susikoncentravę, taip pat daug ką reiškia geras mūsų vartininko darbas.

 

Be abejo, kad lengvų rungtynių nesitikime, vis dar esame po saviizoliacijos, tačiau didelio skirtumo, kada žaisti – nėra. Viskas priklauso tik nuo to, su kokiu nusiteikimu atvyksime į rungtynes“, - sakė Artūras Juchno.

 

Alytiškiai šiuo metu išgyvena pergalingą seriją, įskaitant savaitės vidury laimėtas rungtynes prieš VIP. Tos rungtynės įsiminė dėl to, kad pergalingas įvartis buvo įmuštas paskutinę minutę.

 

„Esame komanda, kuri susikuria daug progų ir gali įmušti bet kam. Įskaitant ir „Vytį“. Tikrai turime žaidėjų, kurie gali tai padaryti. Bėda ta, kad daug praleidžiame ir šį faktą mums reikia ištaisyti. Mūsų komandai nėra skirtumo kada su kuo žaisti. Tiesiog žaidžiame ir džiaugiamės futbolu“, - sakė Paulius Sakalis.