2024 vasario 19

LFF futsal taurės nugalėtojais tapo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai

Dalintis Facebook

Futsal LFF taurė

Sekmadienį Kauno sporto halėje finišavo 2023-2024-ųjų sezono LFF futsal taurės turnyras.

Taurės nugalėtojais dar kartą tapo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, kurie finale 6:2 pranoko Vilkaviškio „Bruklino“ futsal komandą.

Primename, kad šeštadienį vykusiose pusfinalio rungtynėse kauniečiai sutriuškino „VGTU Vilkus“, tuo tarpu Vilkaviškio komanda po dramatiškos akistatos iš tolimesnės kovos dėl trofėjaus eliminavo „ŠSPC-Radviliškį“.

Sekmadienio rungtynės startavo aukštu tempu – kauniečiai pirmi išsiveržė į priekį, tačiau Vilkaviškio komanda nesutriko ir gana greitai Audrius Brokas atstatė pusiausvyrą – 1:1.

Kauniečiai tempo nemažino ir galų gale netrukus vėl atrakino vartus. Iki kėlinio pabaigos jie iš viso mušė dar tris įvarčius ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 4:1 žalgiriečių naudai.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė. Žalgiriečiai ir toliau diktavo savo sąlygas aikštėje, tačiau jiems padidinti savo persvaros niekaip nesisekė.

Savo ruožtu Vilkaviškio komanda kelis sykius pabėgo į greitas atakas, tačiau paskutinėse jų stadijose vis pritrūkdavo tikslumo. Netrukus Kauno komanda penktuoju įvarčiu dar labiau padidino savo persvarą (5:1).

Dar po kelių minučių Deividas Reimaris įmušė šeštą savo komandos įvartį ir absoliučiai jokių klausimų dėl nugalėtojų šiose rungtynėse nebeliko.

Paskutinėmis mačo sekundėmis tas pats A. Brokas dar įmušė antrą paguodos įvartį, tačiau mačo eigai tai įtakos nebepadarė ir pergale džiaugėsi kauniečiai.

Tiesa, abejoms komandoms sezonas dar toli gražu nesibaigė – kitą savaitę startuoja TOPsport futsal A lygos atkrintamosios, kur abi šios komandos kovos dėl nugalėtojų vardų bei apdovanojimų.