2024 kovo 03

Paskutiniuoju pusfinalio dalyviu tapo „Bruklinas“

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos „TOPsport futsal A lygos“ ketvirtuoju pusfinalio dalyviu tapo Vilkaviškio „Bruklino“ klubas lemiamose trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 5:1 nugalėjęs Mažeikių VIP ekipą. Ši pergalė pratęsė vilkaviškiečių sezoną, o pusfinalyje laukia nugalėtojo titulą ginantis „Kauno Žalgiris“.

Rungtynių pradžia svečiuose žaidusiems mažeikiškiams nieko blogo nežadėjo. Pasinaudojęs ne itin užtikrintu varžovų vartininko žaidimu, Genaras Samsonikas atidarė rungtynių sąskaitą. VIP nelaimei, visose kitose situacijose Titas Vitkauskas žaidė puikiai ir daugiau įvarčių jis nepraleido.

Įpusėjus kėliniui, Francisco Gustavo išlygino rezultatą, o likus žaisti vos penkias sekundes iki kėlinio pabaigos, Benas Buzevičius pirmąkart rungtynėse į priekį išvedė šeimininkus, o prasidėjus antrajai rungtynių daliai, pasižymėjo ir Gintaras Čibirka. Kaip parodė likusi dvikovos dalis, tai buvo lemiamas lūžis.

VIP ieškojo galimybių, tačiau Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai žaidė pernelyg drausmingai, kad tomis savo galimybėmis VIP pasinaudotų. Užtat pasinaudojo „Bruklinas“, kai po Deivido Karpavičiaus gražaus įvarčio skirtumas užaugo iki 4:1.

Bandydami gelbėtis, VIP vartininką pakeitė penktu žaidėju, tačiau netrukus tai tapo lemiama vinimi į šios komandos bandymą išgelbėti sezoną. Francisco Gustavo iš savo aikštės pusės į tuščius vartus įmušė penktąjį komandos įvartį ir „Bruklinas“ pusfinalyje.

„Bruklinas“ – VIP 5:1 (serija 2:1).

Įvarčiai: Francisco Gustavo 2, G.Čibirka, B.Buzevičius, D.Karpavičius; G.Samsonik.