2024 kovo 07

„Kauno Žalgiris“ užtikrintai pradėjo pusfinalio seriją

A Lyga

Prie pergalingai Lietuvos „TOPsport futsal A lygos“ pusfinalio seriją pradėjusių Jonavos „Vikingų“ prisijungė ir čempiono titulą ginantis „Kauno Žalgiris“. Kauniečiai 7:1 nepaliko vilčių ketvirtą vietą reguliariajame sezone užėmusiam Vilkaviškio „Bruklinui“.

Milžiniškas pastangas puolime sutelkę kauniečiai aštuntą minutę buvo nubausti patys. Vartininkas Jordanas prisijungė prie komandos atakos, o kamuolį perėmęs Gintaras Čibirka iš savo aikštės pusės pasižymėjo smūgiu į tuščius vartus.

Čempionai nepanikavo ir po keturių minučių rezultatą išlygino. Albertas Voskunovičius parideno kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Deividui Reimariui, o šis neklydo. Kad nepasirodytų maža, dar pirmajame kėlinyje Vitinho po reido galingu smūgiu pirmąkart išvedė savo ekipą į priekį.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ įjungė dar aukštesnę pavarą, o vilkaviškiečiai gaudyti greitesnius varžovus buvo bejėgiai. Iš pradžių Justinas Zagurskas, netrukus Vinicius, dar vėliau Tomas Bučma. Pastarąjį įvartį taip pat vertėtų išskirti kaip puikų namų darbą. Jordanas per visą aikštę perdavė kamuolį A.Voskunovičiui, pastarasis galva perdavimą adresavo T.Bučmai, o šis vienu lietimu padidino skirtumą iki 5:1.

Dvikovos pabaiga tebuvo formalumas. Žalgiriečių treneris Dentinho darsyk išbandė žaidimą penkiese be vartininko ir tas žaidimas per paskutines dvi dvikovos minutes garantavo dar du įvarčius.

„Kauno Žalgiris“ – „Bruklinas“ 7:1

Įvarčiai: Vitinho 2, D.Reimaris, J.Zagurskas, Vinicius, T.Bučma, A.Voskunovič; G.Čibirka.