2024 kovo 23

Moterų futsal rinktinė draugiškame mače Birštone pralaimėjo latvėms

Futsal

Lietuvos moterų futsal rinktinė šeštadienį sužaidė pirmąsias iš dvejų numatytų draugiškų rungtynių su Latvijos rinktine.

Pirmojoje akistatoje Birštone pranašėsnės buvo viešnios – lietuvaitės savo aikštėje pralaimėjo 1:6 (0:3).

Latvės nuo pirmos minutės turėjo teritorinę persvarą, kuri netrukus virto pirmu įvarčiu.

Iki pertraukos viešnios įmušė dar dukart ir įpusėjus dvikovai lietuvaičių atsilikimas jau buvo 0:3.

Po pertraukos situacija aikštėje reikšmingai nesikeitė – Latvijos rinktinė ir toliau turėjo persvarą, kurią pavertė dar trimis tiksliais smūgiais, o Lietuvos rinktinės gretose paguodos įvartį dvikovos pabaigoje pelnė Austėja Pašvenskaitė.

Antrosios šių komandų rungtynės Birštone bus žaidžiamos sekmadienį nuo 13 valandos, įėjimas į jas – nemokamas.

Moterų futsal rinktinių draugiškų rungtynių statistika

Lietuva – Latvija 1:6 (0:3);

Birštono sporto ir sveikatingumo centro arena;

Įvarčiai: 36 min. Austėja Pašvenskaitė (Lietuva); 3 min. Agnese Stolipina, 14 min. (iš 10 m baudinio) Jekaterina Ovsjankina, 19, 21 ir 27 min. Madara Ērika Paidere, 21 min. Elizabete Pelse (Latvija).