2024 kovo 25

„Kauno Žalgiris“ – darsyk Lietuvos futsal čempionas

A Lyga

Lietuvos „TOPsport futsal A lygos“ finalo serijos trečiose rungtynėse „Kauno Žalgiris“ 4:1 namuose nugalėjo Jonavos „Vikingus“ bei, laimėjęs seriją 3:0, darsyk apgynė čempiono titulą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Vinicius, po vieną – Vitinho ir Jordanas.

Nesužaidus nė minutės, Vitinho sudrebino skersinį, o netrukus jau net du šansus turėjo „Vikingai“. Tiek Viktoro Kravtsovo, tiek Pauliaus Osausko atvejais įspūdingai sužaidė „Kauno Žalgirio“ vartininkas Jordanas.

Įpusėjus kėliniui, Jordanas, Justinas Zagurskas ir Vitinho sukūrė pirmąjį įvartį. Laisvas paliktas brazilas pasitaisė kamuolį ir antru lietimu stipriu smūgiu varžovų vartininkui šansų nepaliko.

Besibaigiant pirmajam kėliniui ir prasidėjus antrajam, Vinicius įformino dublį, kuris didžiąja dalimi atsakė į klausimą, kas laimės šias rungtynes. Ypač įsimintinas trečiasis įvartis, kai J.Zagurskas parideno kamuolį brazilui, o šis galingu smūgiu viršutiniame vartų kampe išvalė voratinklius.

Paskutinis čempionų įvartis priklauso Jordanui. „Kauno Žalgirio“ vartininkas pasižymėjo smūgiu per visą aikštę į tuščius vartus. Tuomet iki rungtynių pabaigos buvo likusios beveik keturios minutės.

Likus 23 sekundėms, garbės įvartį pelnė ir „Vikingai“. Žaisdami penkiese be vartininko jonaviškiai ištampė varžovų gynybą, o Gytis Vasylius iš artimo nuotolio pelnė vienintelį komandos rungtynių įvartį.

Po lemiamų finalo rungtynių buvo apdovanoti ir sezono geriausieji. „TOPsport futsal A lygos“ geriausiu sezono vartininku pripažintas Jordanas („Kauno Žalgiris“), o geriausiu viso sezono žaidėju – Albert Voskunovič („Kauno Žalgiris“).