2021 sausio 09

Šeštadienio transliacijose – komentatorius ir dalyvių komentarai

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygos gerbėjų savaitgalį laukia intriguojančios dvikovos, o kaip įprasta, visas rungtynes žiūrovai galės stebėti tiesiogiai.

Tiesa, šio šeštadienio transliacijos bus išskirtinės – pirmą kartą šiame sezone rungtynėse dirbs ir transliacijas stebėti padės komentatorius Lukas Gintautas, o po dvikovų žiūrovams bus pasiekiami rungtynių dalyvių komentarai.

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija šiame sezone yra užsibrėžusi tikslą tiesiogiai parodyti visas Lietuvos Optibet Futsal A lygos rungtynes, o prie to noriai prisideda ne tik čempionate dalyvaujantys klubai, bet ir futbolo bendruomenės atstovai.

„Norime ne tik tiesiogiai transliuoti visas šio sezono dvikovas, bet ir siekiame, kad tos transliacijos būtų kuo kokybiškesnės. Čempionato dalyviai tą įvertino palankiai ir noriai prisideda, todėl galime žengti žingsnį į priekį“, – teigė LSPFA direktorius Vytenis Kazlauskas.

Šeštadienį trys tiesioginės transliacijos iš eilės žiūrovų laukia tiesiai iš Radviliškio, kur „Akmenė“ susitiks su Alytaus „Dainava“, Mažeikių VIP – su Vilniaus „TurboTransfers“, o „Gargždų Pramogos“ išmėgins jėgas su Kauno „Vyčio“ futbolininkais.

Optibet futsal A lygos kovas galite stebėti youtube „Lietuvos futbolas“ kanale.