2021 sausio 14

VIP kyla į antrą vietą, „Turbotransfers“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Dalintis Facebook

A Lyga

nuotrauka: ŠSPC Radviliškio

 

Optibet futsal A lygos dvyliktojo turo rungtynėse trečiadienį pergales iškovojo Mažeikių VIP ir „Šiaulių“ atstovai, o Vilniaus „Turbotransfers“ ir „Akmenė“ dvikovą baigė lygiosiomis.

 

Užtikrintai pradėję rungtynes VIP 4:1 nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“ atstovus, kurie buvo priversti rungtyniauti be diskvalifikuoto Tomo Salamanavičiaus ir traumą pačioje dvikovos pradžioje patyrusio Arno Borodino.

Mažeikiškiai į priekį išsiveržė pirmąją dvikovos minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo Arūnas Šteinas. 39 – erių metų VIP veteranas ir toliau buvo nesulaikoma jėga. Po pertraukos jis pridėjo dar du įvarčius, po standartinės situacijos pasižymėjo Rokas Gecevičius bei VIP persvara išaugo iki 4:0.

Individualiais veiksmais Saimonas Roicevičius pelnė garbės įvartį, tačiau tai buvo viskas, ką išspausti sugebėjo panevėžiečiai.

Kitose rungtynėse Radviliškyje aikštės šeimininkai po įtemptos kovos 2:3 nusileido „Šiaulių“ komandai. Abiejose pusėse išsiskyrė Petravičiai – „Šiauliams“ atstovaujantis Justas ir „Radviliškio“ kapitonas Kristupas. Būtent jie ir tapo pirmųjų įvarčių autoriais. Besibaigiant pirmajai susitikimo pusei, įspūdingu smūgiu praktiškai iš aikštės vidurio pasižymėjo Darius Jankauskas.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo beveik nesiskyrė. Itin permainingas žaidimas persvarą suteikdavo tai vieniems, tai kitiems. Donatas Paulauskas sužaidus penkias minutes rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį po kontratakos įmušė Kildras Kavaliukas.

Trečiose trečiadienio rungtynėse „Turbotransfers“ – „Akmenė“ užfiksuotos lygiosios 2:2. Iki pertraukos įvarčius mušė tik Andrius Kaulinis – vieną į varžovų vartus, vieną – į savo. Po pertraukos Gabrielius Domkus „Akmenę“ išvedė į priekį, tačiau paskutinę susitikimo minutę Aurimas Tamaliūnas rezultatą išlygino.

 

 

 

„Panevėžys-Sportidus“ – VIP 1:4

1 min. 0:1 Arūnas Šteinas

18 min. 0:2 Arūnas Šteinas

31 min. 0:3 Arūnas Šteinas

33 min. 0:4 Rokas Gecevičius

34 min. 1:4 Saimonas Roicevičius

 

„ŠSPC-Radviliškis“ – FA „Šiauliai“ 2:3

12 min. 0:1 Justas Petravičius

18 min. 1:1 Kristupas Petravičius

19 min. 1:2 Darius Jankauskas

25 min. 2:2 Donatas Paulauskas

34 min. 2:3 Kildras Kavaliukas

 

„Turbotransfers“ – „Akmenė“

13 min. 1:0 Andrius Kaulinis

17 min. 1:1 Andrius Kaulinis (į savo vartus)

28 min. 1:2 Gabrielius Domkus

40 min. 2:2 Aurimas Tamaliūnas