2021 sausio 14

„Vytis“ išvyko į Vokietiją. „Hohenstein-Ernstthal“ – kas tai per varžovas?

Dalintis Facebook

A Lyga

Kauno „Vyčio“ futbolininkai ketvirtadienį išvyko į Vokietiją, kur jau šeštadienį UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindiniame etape stos į kovą su „Hohenstein-Ernstthal“ ekipa.

Preliminariame etape Lietuvos čempionai Jonavos sporto arenoje rezultatu 3:1 įveikė Švedijos čempioną Stokholmo „Hammarby“ klubą, o Vokietijos čempionai namuose net 6:2 sutriuškino „Piyalepasa“ ekipą iš Turkijos.

Jeigu Kauno „Vytis“ Lietuvos salės futbolo čempionate jau įsibėgėjo ir sužaidė 8 susitikimus, būsimi varžovai tuo pasigirti negali. 2020/2021-ųjų sezone Vokietijos ekipa vietinėse pirmenybėse sužaidė tik keturis sutikimus ir visus juos laimėjo. Tiesa, tą darė itin užtikrintai – pergalės buvo pasiektos rezultatais 23:1, 16:0, 11:1 ir 5:1.

Pirmuoju smuiku šioje ekipoje griežia patyręs 38-erių čekas Michalas Belej, kuris Vokietijos čempionate per 4 susitikimus įmušė jau 10 įvarčių. Antras rezultatyviausias komandos futbolininkas yra šiuo metu Lietuvoje jau rungtyniaujantis Jurijus Jeremejevas (8 įvarčiai), po 7 yra pelnę čekas Ondrejus Miča ir portugalas Diego Valente, 6 pridėjo žaidžiantysis komandos treneris Michalas Salakas, 5 jaunas čekas Danielis Klima, po 3 vokietis Christopheris Wittigas ir brazilas Gabrielis Oliveira, o po kartą pasižymėję yra vokiečiai Marco Pohlas ir Martinas Bohmeris, slovakas Marko Hudačekas, čekas Jakubas Rezničekas ir net vartininkas iš Čekijos Johanas Vavrekas.

Čempionų lygoje į Turkijos komandos vartus 2 įvarčius mušė D.Valente, po vieną D.Klima, G.Oliveira, O.Miča ir C.Wittigas.

UEFA Futsal Čempionų lygoje būsimi „Vyčio“ varžovai dalyvavo 2018-aisiais metais, kai kauniečiai pateko tarp 16 stipriausių Europos komandų.

„Hohhenstein-Ernstthal“ tuomet preliminaraus etapo grupėje užėmė pirmą vietą iš tolimesnių kovų eliminuodami „Duokas“ (Graikija), „Tirana“ (Albanija) ir Belfasto „United“ (Šiaurės Airija) ekipas. Tiesa, vėliau pagrindiniame etape Vokietijos čempionai grupėje užėmė paskutinę vietą, grupėje į priekį užleisdami „Rekord“ (Lenkija), „Informatica“ (Rumunija) ir „Nikars“ ekipą iš Latvijos.

Vokietijos rytuose esančiame ir vos maždaug 15 tūkstančių gyventojų turinčiame Hohensteino-Ernstthalio mieste „Vytis“ į kovą sausio 16 dieną stos 17:15 val. Lietuvos laiku.