2021 sausio 16

Nuostatų pakitimai

Dalintis Facebook

Futsal

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija (LSPFA) kreipėsi į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastųjų atvejų komiteto dėl nuostatų koregavimo. 

Komitetas patvirtino LSPFA prašymą, leisti Optibet futsal A lygos komandoms praplėsti pirminę žaidėjų paraišką nuo 25 iki 30 žaidėjų. Prieš sezoną buvo nuspręsta, kad papildomos penkios vietos komandoms bus suteiktos, jei jos registruos futsal I lygoje žaidžiančius žaidėjus. Vis tik dėl koronaviruso pandemijos, neįvykus futsal I lygos sezonui, nuspręsta komandoms leisti paraiškoje turėti po 30 žaidėjų. 

Taip pat patikslintas žaidėjų perėjimo lango laikas. Iki šiol nuostatuose buvo numatyta, kad žaidėjų registracijos langas bus atviras nuo 2020 metų gruodžio 22 dienos iki 14-ojo futsal A lygos turo. Patikslinta, kad langas užsidarys 2021 metų sausio 23 dieną. 

Priimtas ir svarbus sprendimas dėl komandų rotacijos futsal A lygoje. Dėl neįvykusio futsal I lygos sezono nuspręsta, kad šį sezoną futsal A lygoje žaidžiančios komandos galės lygoje dalyvauti ir kitą sezoną. Tiesa, komandos negalės turėti jokių finansinių įsiskolinimų LFF ar LSPFA.