2021 sausio 16

Futsal A lygos šeštadienis: „Akmenė“ bandys atsirevanšuoti panevėžiečiams, „Radviliškis“ - mažeikiškiams

Dalintis Facebook

A Lyga

Šeštadienį Radviliškyje, o sekmadienį Prienuose bus sužaistos ketverios Optibet futsal A lygos rungtynės. Dėl „Vyčio“ dalyvavimo UEFA futsal Čempionų lygoje, klubo dvikova su „Šiauliais“ nukelta vėlesniam laikui.

 

„Akmenė“ – „Panevėžys-Sportidus“

2021 m. sausio 16 d. 13:00 val.

Radviliškio sporto arena

Kai šios komandos susitiko lapkričio pabaigoje, „Akmenės“ atstovai patyrė skausmingiausią nesėkmę per visą šį sezoną. Tuomet  Tadas Labukas 32 minutę pelnė įvartį, o tai „Akmenei“ garantavo trijų įvarčių persvarą. Vis tik, kaip parodė būsimi įvykiai, to buvo maža. Iš pradžių, 34 minutę, o tada tris kartus per paskutines dvi minutes panevėžiečių įvarčiai jiems garantavo fantastinę pergalę.

„Privalome žaisti iki finalinio švilpuko atiduodami visas jėgas, kad tokie dalykai nepasikartoti“, - skausmingą pralaimėjimą prisiminė T. Labukas.

Paskutinėse rungtynėse akmeniškiai lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Turbotransfers“, savo ruožtu „Panevėžys-Sportidus“ 1:4 nusileido Mažeikių VIP atstovams. Tiesa, tose rungtynėse Aukštaitijos ekipai padėti negalėjo diskvalifikuotas Tomas Salamanavičius ir pačioje dvikovos pradžioje traumą patyręs Arnas Borodinas.

„Patyriau stiprų sumušimą, tačiau viliuosi, kad rungtynėse galėsiu žaisti įprastai. Kalbant apie būsimus varžovus, tai dvikova su jais pirmajame rate, be abejonės, buvo gražiausia per visą sezoną. Norint tą grožį perkelti į antrąją dvikovą, visų pirma, reikia patikėti savo jėgomis bei žaidimu įrodyti, kad esame ta komanda, kuri turi nugalėti“, - sakė A.Borodinas.  

 

VIP – „ŠSPC Radviliškis“

2021 m. sausio 16 d. 15:15 val.

Radviliškio sporto arena

Sezoną keturiomis pergalėmis pradėjusi, o vėliau ketverių rungtynių iš eilės negalėjusi laimėti Mažeikių VIP komanda ir vėl yra pergalių kely. Galima pažymėti, kad tas kelias gerokai skiriasi nuo to, kurį mes matėme sezono pradžioje. Tuomet, iš esmės, VIP pergalės buvo skinamos dėl puikų žaidimą demonstravusio Edgaro Baranausko. Šiuo atveju, į komandos pergales įsitraukia daug daugiau žaidėjų. Pavyzdžiui, Edgaras Stankevičius arba trečiadienį puikų šou pademonstravęs Arūnas Šteinas.

„Galbūt, pagal turnyrinę lentelę gali atrodyti, kad mes būsimų rungtynių favoritai, bet aš to taip drąsiai nepasakyčiau. Šis čempionatas labai stiprus ir su visomis komandomis reikia kovoti iki paskutinės sekundės. Man pačiam paskutinės rungtynės nebuvo pačios sėkmingiausios. Kita vertus, nebuvo ir pačios blogiausios, nes aikštėje atidaviau visas jėgas. Po praėjusių rungtynių padariau keletą išvadų, turiu greičiau priimti sprendimus ir šiek tiek smūgiuoti tiksliau. Palyginus su sezono pradžia, tas taiklumas išsiderinęs (šypsosi). Suprantu, kad išvadas reikia daryti tam, kad klaidos nesikartotų bei tam, kad kiekvienose rungtynėse būtų galima gerinti tieks savo, tiek komandinį žaidimą“, - sakė rezultatyviausias VIP žaidėjas E.Baranauskas.

Skirtingai nei VIP, „Radviliškis“ paskutines savo rungtynes po apmaudžios pralaimėjo. Tose rungtynėse radviliškiečių neišgelbėjo ir puikiai žaidęs Kristupas Petravičius.

„Žiūrint į turnyrinę lentelę, gali susidaryti įspūdis, kad VIP – favoritas. Tačiau tikrąjį komandų pajėgumą matysime aikštėje. Be abejos, pradedant nuo gynybos prireiks mums kantrybės ir jei pavyks, galime mažeikiškius apsižaisti“, - dėstė K.Petravičius.