2026 sausio 12

„Vilnius futsal“ ir FSK „Radviliškio“ rungtynėse – rezultatyvios lygiosios

Dalintis Facebook

A Lyga

Sostinėje vykusiose Lietuvos futsal A lygos, kurią remia „TOPsport“, rungtynėse dėl septintosios vietos tarp „Vilnius futsal“ ir „Radviliškio“ ekipų užfiksuotos lygiosios 3:3. Permainingoje akistatoje netrūko aistrų. Du žaidėjai (po vieną iš abiejų ekipų) aikštę buvo priversti palikti dėl raudonų kortelių.

Dvikova prasidėjo atsargiai, o pirmasis įvartis krito beveik įpusėjus pirmajam kėliniui. Po kampinio Martyno Valukonio, Jurgio Stankevičiaus ir Danieliaus Zybarto idealiai atliktas namų darbas aikštės šeimininkams suteikė įvarčio pranašumą.

Iki pertraukos likus žaisti mažiau nei keturias minutes, kamuolys paliko aikštę prie vilniečių atsarginių suolo. Saimonas Roicevičius bandė sutrukdyti varžovams greitai įžaisti kamuolį ir už tai prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, dėl kurios futbolininkui rungtynės buvo baigtos.

Žaisdami dvi minutes mažumoje, Marijaus Rimo auklėtiniai įvarčio neprasileido. Vis tik, beveik įpusėjus antrajam kėliniui, „Radviliškis“ atstatė lygybę, o dar po dviejų minučių išsiveržė į priekį. Nors Arvaldui Augustinaičiui smūgis nepavyko, tačiau šiurkšti vartininko klaida radviliškiečiams garantavo persvarą.

„Vilnius futsal“ nepasimetė ir netrukus rezultatas vėl tapo lygus. Į kontrataką pabėgęs M. Valukonis sėkmingai sužaidė sienelę su D. Zybartu, kuris likus žaisti devynias minutes užfiksavo dublį.

Artėjant dvikovai prie pabaigos, vilniečiai vartininką pakeitė penktu žaidėju. Likus 40-čiai sekundžių, radviliškiečiai perėmė kamuolį, o Marius Buzelis dar po šešių sekundžių pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Tačiau net ir po tokio scenarijaus „Radviliškiui“ laimėti nepavyko. Likus žaisti devyniolika sekundžių, po J. Stankevičiaus smūgio kamuolys darkart atsidūrė vartų tinkle. „Vilnius futsal“ dar pabandė išplėšti pergalę, tačiau paskutinę sekundę D. Zybarto atliktas smūgis rezultato nedavė.

Komandoms pasidalinus po tašką, „Radviliškis“ pavijo „Brukliną“, o „Vilnius futsal“ nuo šio dueto atsilieka vienu tašku.