2021 sausio 17

A lygos sekmadienis: praėjusio sezono pusfinalio atkartojimas ir „Turbotransfers“ akistata prieš „Dainavą“

Dalintis Facebook

A Lyga

Jonavos „Vikingai“ – „Gargždų Pramogos“

2021 m. sausio 17 d. 14:00 val.

Prienų sporto ir pramogų arena

Tryliktojo Optibet futsal A lygos turo rungtynėse „Gargždų Pramogos“ susikaus su Jonavos „Vikingais“, kuriems praėjusio čempionato pusfinalio seriją pralaimėjo 1:2. Galime prisiminti, kad tąsyk gargždiškiai laimėjo pirmąsias rungtynes, tačiau po to patyrė dvi nesėkmes bei prarado galimybę pakovoti dėl pirmosios vietos.

Kalbant apie pastarąją savaitę, tai gargždiškiai užtikrintai nugalėjo Alytaus „Dainavą“ bei dar arčiau priartėjo prie lygos didžiojo ketverto. Šis susitikimas tapo Aurimo Skurdelio benefisu – futbolininkas pasižymėjo net keturiais įvarčiais.

„Galvoju, kad su „Vikingais“ esame panašaus pajėgumo, o tokiais atvejais salės futbole daug dalykų lemia smulkmenos. Komanda, kuri jomis pasinaudoja geriau, ta ir laimi. Be abejo, Jonavos komandos žaidimas yra pasikeitęs nuo praėjusio sezono, bet ir mūsų – kitoks. Žaidžiame labai banguotai, atrodo, kad trūksta susikaupimo ir koncentracijos. Iš esmės, vis dar esame savo žaidimo ieškojime. Tikiuosi, kad iki svarbiausių sezono kovų jį surasime ir rodysime savo geriausią žaidimą.

Sekmadienį tikiuosi savo komandos pergalės, kurią, be abejo, pasiekti bus labai sunku. Analizė rungtynėms padaryta, tad dabar svarbiausia neutralizuoti ne tik jų pavojingiaus žaidėjus, bet ir visą komandinį žaidimą. O kaip pavyks, pamatysime rungtynėse“, - sakė A.Skurdelis.

„Vikingai“ paskutinėse rungtynėse sugebėjo atimti pirmuosius taškus iš Kauno „Vyčio“. Šios dvikovos kulminacija tapo Jurijaus Jeremejevo įvartis paskutinę dvikovos sekundę.

„Nuo praėjusių metų mūsų ir Gargždų komandos situacija pasikeitė. Pagrindinis pasikeitimas būtų tas, kad mes reguliariai treniruojamės, atidirbinėjame savo žaidimo braižą, standartus. Tuo metu pernai, ypač po Naujųjų, visavertėms treniruotėms paprasčiausiai neturėdavome žaidėjų.

Šiais metais turime daug žaidėjų, kurie koncentruojasi tik į futsalą, turime puikias sąlygas Jonavoje, puikią vadovybę. Mano nuomone, Vikingai niekuo nenusileidžia Vyčiui iš organizacinės pusės.

Nežinau situacijos apie Gargždų komandos treniruotes, bet kaip rodo rezultatai, jie pagauna ritmą ir kaip kiekvienais metais yra pretendentai į pirmas tris vietas. Kaip bebūtų, laukiame sunkios kovos, kurios nugalėtoją lems mažos detalės, Gargždai yra viena iš tų komandų, su kuria žaisti yra malonu, kad ir kokia kova vyktų aikštėje, tačiau niekada nėra jokios arogancijos, visada išlieka pagarba vienas kitiems, kas manau yra svarbiausia sporte“, - tarpusavio santykius tarp komandų pasakojo B.Spietinis.

 

Vilniaus „Turbotransfers“ – Alytaus „Dainava“

2021 m. sausio 17 d. 16:15 val.

Prienų sporto ir pramogų arena

Kitose sekmadienio rungtynėse Vilniaus „Turbotransfers“ dar sykį pabandys iškovoti pirmąją sezono pergalę. Paskutinėje dvikovoje prieš „Akmenę“, vilniečiai galėjo guostis iškovotu bent vienu tašku. Tašku, kurį garantavo Aurimo Tamaliūno įvartis paskutinę susitikimo minutę.

„Nepavyko prieš „Akmenę“, pabandysime prieš „Dainavą“. Be abejonės, į rungtynes vyksime tik pergalės. Dabar mūsų tokia situacija, kai neturime ko prarasti, todėl stengsimės pasimėgauti žaidimu ir iškovoti tris taškus“, - sakė A.Tamaliūnas.

Pirmajame rate „Dainava“ sostinės ekipą nugalėjo net 7:3. „Dainava“ ir „Turbotransfers“ kartu su „Akmene“ yra trys daugiausiai įvarčių praleidžiančių komandų lygoje.

„Esame tarp tų komandų, kuri turi nemažai patyrusių atakuojančio plano žaidėjų, bet gynyboje žaidžiame kiek prasčiau. Manau, tiek mums, tiek „Turbotransfers“ trūksta disciplinos gynyboje, būtent tai kartais neleidžia pasiekti dar geresnio rezultato.

Iš būsimų rungtynių tikimės to, ko iš kiekvienų rungtynių iki šiol – teigiamo rezultato ir pergalės. Vis tik, norisi atsitiesti po praėjusiame ture patirtos nesėkmės prieš Gargždų komandą“, - komentavo „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.