2021 sausio 21

K.Krasij apie „Vytį“ tarp 16 stipriausių Europos komandų: „Tai svarbus ir garbingas pasiekimas“

Dalintis Facebook

Futsal Čempionų lyga

Kauno „Vyčio“ futbolininkai antrą artą klubo istorijoje peržengė pagrindinio UEFA Futsal Čempionų lygos etapo barjerą ir pateko tarp 16 stipriausių Europos salės futbolo komandų.

Lietuvos čempionai vietą kitame etape užsitikrino Vokietijoje rezultatu 2:0 įveikdami šios šalies čempionę „Hohenstein-Ernstthal“ ekipą, o savo auklėtinių pasirodymu patenkintas liko ir komandos treneris Kirilas Krasij. „Čia yra labai svarbus ir garbingas pasiekimas. Tai reiškia, kad reikia dirbti su dviguba energija, tikėti savo žaidėjais ir rezultatas ateis“, – svarstė treneris.

Pasak „Vyčio“ vairininko, didelį vaidmenį Vokietijoje suvaidino komandos žaidėjų drausmė ir susikaupimas vardan vieno tikslo.

„Tose rungtynėse pergalę lėmė daug aspektų, bet manau, kad pirmiausiai tai buvo žaidybinė drausmė ir susikaupimas vardan galutinio rezultato. Žinojome, kad rungtynės bus sunkios, o sudėtingu momentu disciplina vaidins svarbų vaidmenį. Nutiko taip, kad dvikovos pabaigoje, po vieno iš pavojingų epizodų prie mūsų vartų, J.Zagurskas visai komandai riktelėjo „disciplina“! Tada supratau, kad vaikinai yra susikaupę ir mes pasieksime teigiamą rezultatą. Nenorėčiau pasirodymo vertinti pažymiais – labiau norėčiau padėkoti už sunkų darbą ir rezultatą“, – apie dvikovą Vokietijoje pasakojo strategas.

Skirtingai nei ankstesniais metais, tolimesnės UEFA Futsal čempionų lygos varžybos ir toliau bus vykdomos atkrintamųjų sistema, o tai reiškia, kad aštuntfinalyje „Vyčio“ lauks vienerios rungtynės, o burtai lems, kur jos bus žaidžiamos.

„Vytis“ savo varžovą aštuntfinalyje sužinos jau ketvirtadienį (sausio 21 dieną), o juo tapti gali vienas iš šių klubų: „Barcelona“ arba „Inter“ (abu Ispanija), „Sporting“ arba „Benfica“ (abu Portugalija), „Kairat“ arba „Aktobe“ (abu Kazachstanas) bei „Ugra“ arba KPRF (abu Rusija).

„Gausime varžovą iš 8 stipriausių Europos komandų, todėl reikia palaukti burtų, po kurių suprasime, kam reikia ruoštis. Bet kuris iš galimų oponentų, su kuriuo susidursime, yra aukščiausio lygio Europos ir netgi pasaulio komandos, todėl mums šiame etape nebėra didelio skirtumo, su kuriuo iš grandų susitikti aštuntfinalyje. Geras variantas būtų žaisti Lietuvoje“, – prieš burtų traukimo ceremoniją kalbėjo ukrainietis.