2021 sausio 21

Kova dėl vietos futsal Čempionų lygos aštuntuke – „Vyčio“ laukia Rusijos Superlygos finalininkai

Dalintis Facebook

Futsal Čempionų lyga

UEFA būstinėje ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Lietuvos salės futbolo čempiono Kauno „Vyčio“ vasario 16 – 21 dienomis laukia kelionė į Jugorsko miestą Rusijoje bei dvikova su šios šalies Superlygos finalininku „TTG-Ugra“ klubu. Dvikovos nugalėtojas užsitikrins vietą tarp aštuonių stipriausių Europos komandų.

„Vytis“ į aštuntfinalio etapą pateko nugalėjęs Stokholmo „Hammarby“ (Švedija) ir „Hohenstein-Ernstthal“ (Vokietija) klubus. Savo ruožtu, šeštąjį reitingą Europoje turintys rusai savo kelionę pradėjo nuo antrojo etapo, kuriame Bosnijoje 5:2 įveikė „Salines“ ekipą.

Vienas tituluočiausių pastarojo dešimtmečio Rusijos klubų prieš penkerius metus iškovojo Čempionų lygos titulą. Užpernai komanda nepateko į finalą ir tuo pačiu prarado galimybę varžytis dėl Čempionų lygos trofėjaus.

Vos po metų komanda sugrįžo. Pernai Rusijos Superlygoje „TTG-Ugra“ pateko į finalą, kur apmaudžiai po baudinių serijos nusileido KPRF klubui. Verta pažymėti, kad finalo dvikovoje iki 39 minutės „TTG-Ugra“ pirmavo 2:0.

Šiame sezone Jugorsko ekipa devynių komandų turnyre užima tik šeštą vietą. Tačiau verta pažymėti, kad pagal prarastus taškus ji yra antra – trečia. Maža to, „TTG-Ugra“ yra vienintelė lygos ekipa laimėjusi paskutines penkerias rungtynes.

Jei „Vyčiui“ pavyktų peržengti šį rusišką barjerą, klubas pasiektų didžiausią pergalę istorijoje.